icon-arrowicon-closeicon-commentsicon-galleryicon-nexticon-previcon-searchicon-totopsoc-commentsoc-fbsoc-gplussoc-inssoc-mailsoc-rsssoc-twittersoc-vibersoc-wupsoc-yt

Impressum

Impressum

Izdavač:
Adria Media Group d.o.o.
Vlajkovićeva 8, Beograd
11000 Beograd
Tel: +381 (0) 11 6357 165

 

Predsednik kompanije:

Aleksandar Rodić

 

Potpresednica kompanije i direktorka magazinskih izdanja:

Natalija Cvetković

 

Direktor društva:

Dejan Wolf

 

Izvršni direktor i direktor Razvoja:

Predrag Roganović

 

Direktor advertajzinga:

Nebojša Rosić


Glavna urednica tematskih veb sajtova:
Vera Nikolić
, v.nikolic@adriamedia.rs

Tematski web urednici

Roditeljstvo:
Nataša Đorđević-Misić
, n.djordjevic-misic@adriamedia.rs

Životni stil, moda i lepota:
Ana Dodig
, a.dodig@adriamedia.rs
Spomenka Marić, s.maric@adriamedia.rs

Dom i inspiracija:
Jasmina Glišić
, j.glisic@adriamedia.rs

Fitnes, tehnologija i popularna nauka:
Aleksandra Jovanović
, jovanovic.aleksandra@adriamedia.rs

Poznati i vesti:
Vera Nikolić
, v.nikolic@adriamedia.rs

Kulinarstvo i ishrana:
Aleksandra Ljubičić, 
aleksandra.ljubicic@adriamedia.rs

Redakcija sajta story.rs:
Tijana Radovanović, t.radovanovic@adriamedia.rs
Tamara Sorak, t.sorak@adriamedia.rs
Jelena Davidović, jelena.davidovic@adriamedia.rs
Milica Gudžulić, m.gudzulic@adriamedia.rs
Katarina Lazarević, katarina.lazarevic@adriamedia.rs
Jovana Kos, jovana.kos@adriamedia.rs

Kontakt mail: redakcija@story.rs

Foto i video produkcija i postprodukcija

Koordinator tima za Foto&Video:
Miklja Milenko
, m.miklja@adriamedia.rs

Vladimir Žujko, v.zujko@adriamedia.rs
Đorđe Popović, dj.popovic@adriamedia.rs
Antonije Vulović, a.vulovic@adriamedia.rs
Nenad Urošević, fotovideo@adriamedia.rs

Project manager:
Goran Božanović
, goran.bozanovic@kurir-info.rs

Menadžer za razvoj:
Vukašin Brnjada
, v.brnjada@adriamedia.rs

Web Developeri:
Aleksandra Gaborović
, a.gaborovic@adriamedia.rs
Predrag Šormaz, p.sormaz@adriamedia.rs
Marko Mitrović, marko.mitrovic@kurir-info.rs

Web administrator
Marko Mitrović
, marko.mitrovic@kurir-info.rs

Marketing tim:
Ana Marković, ana.markovic@adriamedia.rs
Tel: +381 (0) 11 /63 57 175
Filip Ivanović, filip.ivanovic@adriamedia.rs
Tel: +381 (0) 11 /63 57 175

Advertising tim:

Mirjana Beljinac-Kozma: mirjana.kozma@adriamedia.rs

Tel: +381 (0) 11 / 63 57 087

Marko Prica: marko.prica@adriamedia.rs

Tel: +381 (0) 11 / 63 57 084

Marija Jocić: marija.jocic@adriamedia.rs

Tel: +381 (0) 11 / 63 57 078

Vladimir Ćurčič: vladimir.curcic@adriamedia.rs

Tel: +381 (0) 11 / 63 57 078