da li znate

Katarina je u Zagrebu je učestvovala u predstavi Vaginini monolozi, koja se igra širom sveta s ciljem da se zaustavi nasilje nad devojčicama i ženama

Katarina Radivojević
iz kategorije

Najbolja ponuda od 23. maja u bioskopima

Džefri Raš u romantičnoj drami Đuzepea Tornatorea Najbolja ponuda, na redovnom bioskopskom repertoaru domaćih bioskopa naći će se od 23. maja.
Saznaj više

Vins Von i Oven Vilson otvaraju, Bred Pit zatvara letnju reviju filmskih hitova Blockbuster

Urnebesna holivudska komedija Mlađi referenti, sa Vinsom Vonom i Ovenom Vilsonom u glavnim ulogama, 14. juna u Sava centru u Beogradu otvoriće novi događaj za
Saznaj više

Paklene ulice 6 od danas u Cineplexx bioskopima

Šesti nastavak popularnog akcionog filma Pkalene ulice premijerno biće prikazan danas, 18. maja u bioskopima Cineplexx Delta City i Cineplexx Kragujevac Plaza, sa početkom u
Saznaj više

Cineplexx organizuje porodični vikend

U subotu, 18. i nedelju, 19. maja u bioskopima Cineplexx Delta City u Beogradu i Cineplexx Kragujevac Plaza u Kragujevcu biće održan porodični vikend, prilikom
Saznaj više

Hadži- Aleksandru Đuroviću nagrada za najbolju režiju na Beverlly Hills Film Festivalu

Na upravo završenom Beverlly Hills Film Festivalu, Hadži-Aleksandar Đurović je dobio nagradu za najbolju režiju za film Ljubav Dolazi Kasnije.
Saznaj više

Upoznajte ekipu animiranog filma Čuvari tajnog kraljevstva (VIDEO)

Od autora blokbastera Ledeno doba i Rio stiže najnovije ostvarenje Čuvari tajnog kraljevstva. Iako je svetska premijera zakazana za 24. maj, domaća publika će moći
Saznaj više
Naslovna | Koktel | Filmovi | Pogledajte trejler za film Anonimna dojava

Pogledajte trejler za film Anonimna dojava

Akcioni triler u bioskopima će se naći od 27. septembra, a trejler za film Anonimna dojava, preveden na srpski, od danas možete gledati na JouTube kanalu distributera MCF MegaCom Film.

U uzbudljivom akcionom trileru, koji u bioskope stiže 27. septembra, glavne uloge igraju poznati francuski glumci, Metju Kasovic i Danijel Otej, a režiju potpisuje Mikele Plaćido.

Detektiv Matej (Danijel Otej) radi na najvećem slučaju u svojoj karijeri. Prilikom pokušaja hapšenja čuvene bande pljačkaša, ceo njegov tim je onesposobljen od strane misterioznog snajperiste.

Zahvaljujući anonimnoj dojavi i akciji detektiva Mateja, uhapšen je Vinsent (Metju Kasovic), snajperista i vođa bande surovih pljačkaša. On uspeva da pobegne iz zatvora, sa ciljem da otkrije izdajicu u svojoj bandi.

Italijnski glumac, scenarista i reditelj Mikele Plaćido, domaćoj publici najpoznatiji je kao Korado Katani iz kultne italijanske serije Hobotnica. Prvi dugometražni film snimio je 1990, a od njegovih značajnijih ostvarenja izdvajaju se filmovi Veliki san, Izgubljene ljubavi i nagrađivani Kriminalistički roman.

Oceni članak

0
komentari
ostavi komentar
novosti
image

Kristina Agilera ponovo fit!

Svet poznatih
Pevačica koja je do skoro muku mučila sa kilogramima, na dodeli Billboard-ovih nagrada pokazala je doteranu liniju.
Saznaj više
image

Olja Crnogorac i Marjan Kamenović: Sindi, da li si se bavila prostitucijom?

TV
Marjan Kamenović i Olja Crnogorac na snimanju emisije Skandalozno, na televiziji Hepi, isporvocirali Ivanu Stamenković Sindi i Uroša Ćertića
Saznaj više
image

Petar Strugar i Niggor u akciji Ako pijem, ne vozim. Ako vozim, ne pijem

Svet poznatih
U okviru koncerta popularne grupe Depeche Mode, brend Tuborg nastavio je svoju kampanju odgovorne konzumacije alkohola pod nazivom Ako pijem, ne vozim. Ako vozim,
Saznaj više
u slici
Željko Stojanović
galerije
image
najava intervjua

Maja Nikolić

Učesnica VIP Velikog brata pevačica Maja Nikolić spremna je da odgovori na pitanja koja joj postavite do ponedeljka 20. maja.

Pratite nas

Facebook Twitter YouTube