Tinjalo je godinama, a onda eskaliralo: Bane Mojićević izneo detalje odnosa bivše supruge i tašte
24/10/2025
4h
Bivša supruga Baneta Mojićevića sa majkom je prošla pakao, a pevač sada otkriva koliko je upućen u probleme koje ima.
Autor: Marija Milenković | 29/08/2020
Sin Ane Ivanović napunio je godinu dana! Teniserka i njen suprug, fudbaler Bastijan Švajnštajger, danas proslavljaju važan dan - prvi rođendan svog mlađeg sina Leona.
View this post on Instagram
A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic) on Sep 14, 2019 at 12:14pm PDT
S obzirom da je u pitanju tako važan datim, ponosna mama je svom mezimcu poručila posebnu tortu - dekorisanu teniskim lopticama.
– Imate li neke specijalne planove za ovaj vikend. Mi danas slavimo - podelila je Ana sa svojim obožavaocima na "Instagramu", a oglasio se i presrećni tata.
– Danas je rođendanska žurka! –
Ana Ivanović i Bastijan Švanštajger imaju dva sina Leona i Luku koji je rođen u martu 2018. godine. U ulozi roditelja oboje uživaju, a lepa teniserka obožava da provodi vreme sa sinovima.
View this post on Instagram
A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic) on Jun 12, 2020 at 1:08am PDT
– Majčinstvo me je naučilo mnogo čemu. Biti strpljiv i bezuslovno voleti samo su dve od svih predivnih stvari. Ne mogu da dočekam sve avanture koje su pred nama –
Tinjalo je godinama, a onda eskaliralo: Bane Mojićević izneo detalje odnosa bivše supruge i tašte
24/10/2025
4h
Bivša supruga Baneta Mojićevića sa majkom je prošla pakao, a pevač sada otkriva koliko je upućen u probleme koje ima.
Bila sam žrtva i bila sam najgora: Velika ispovest Ane Marije Žujović
24/10/2025
5h
Velika ispovest Ane Marije Žujović o nasilju i borbi za pravdu posle 10 godina izašla je na videlo
Horoskop za 25. oktobar: Rakovi uživaju u mirnoj luci, Vodolije pune inovacija, a Bikovi?
24/10/2025
7h
Horoskop za 25. oktobar 2025. godine
24/10/2025
8h
Dolores Lambaša imala buran ljubavni život, stradala na istom mestu gde i Toše
24/10/2025
9h
Sloboda retko govori o Vojinu, ali je sada otkrila da je on u velikoj meri zaslužan za njen profesionalni uspeh.
Komentari (0)