
Bila je strah i trepet: Gde je danas voditeljka kviza Najslabija karika FOTO
02/08/2025
1h
Nakon prekida emitovanja kviza "Najslabija karika" oprobala se kao voditeljka emisije "Paparaco lov", a onda se posvetila privatnom životu.
Autor: Marija Milenković | 17/09/2020
Sulejman se zbog jedne nesmotrene izjave našao na meti osuda.
Turski glumac Halit Ergenč u svojoj zemlji uživa status velike zvezde, ali široj publici najpoznatiji je po ulozi sultana Sulejmana Veličanstvenog, a zbog jednog poteza navukao je bes javnosti.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Објава коју дели Halit Ergenç (@halitergencresmi) дана 18. Окт 2019. у 3:08 PDT
Naime, Halit je javno iskazao podršku prijatelju i kolegi Ozanu Guvenu, kog pamtimo kao Rustem-pašu u seriji „Sulejman Veličanstveni”. Ozan je inače optužen da je pretukao bivšu devojku Deniz Bulutsuz, a turski mediji su ga osudili zbog ovog poteza.
Bulutsuz neće da odustane od optužbi
Napad se dogodio u junu, a Deniz su ustanovljene modrice, podlivi i posekotine. Kako prenose turski mediji, par je bio u restoranu na večeri, a potom kod prijatelja, gde su se posvađali. Navodno, ona je tada pričala o svom bivšem partneru, što je Ozana razbesnelo.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Објава коју дели Ozan Güven (@ozan.guven) дана 31. Јан 2020. у 2:58 PST
Nakon što mu je Halit javno iskazao podršku i poručio mu da se drži u ovim teškim vremenima i da bude hrabar, javnost mu je zamerila jer je odlučio, kako kažu, da štititi zlostavljača i nasilnika. Sulejman je kasnije pokušao da se opravda, ali javnost se prisetila njegovih mrlja iz prošlosti. Halita je bivša supruga Gizem Sojsaldi optužila za psihičko zlostavljanje.
Nakon svega toga javila se i majka njegove bivše supruge koja ga je nazvala nasilnikom.
– On ne može da kontroliše svoj bes i veoma je opasan.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Објава коју дели Halit Ergenç (@halitergencresmi) дана 22. Сеп 2017. у 11:02 PDT
Bila je strah i trepet: Gde je danas voditeljka kviza Najslabija karika FOTO
02/08/2025
1h
Nakon prekida emitovanja kviza "Najslabija karika" oprobala se kao voditeljka emisije "Paparaco lov", a onda se posvetila privatnom životu.
Ovaj model patike je najprodavaniji u Srbiji u 2025. godini
02/08/2025
2h
Patike su već odavno prestale da budu isključivo sportska obuća a ovaj model je najprodavaniji u Srbiji u 2025. godini
Velika tragedija zadesila porodicu Biljane Obradović: Poginuo je u RTS-u u vreme bombardovanja
02/08/2025
3h
Ujak Biljane Obradović poginuo tokom bombardovanja RTS-a
Smenjena nakon 8 godina: Koju školu je završila Olivera Kovačević
02/08/2025
5h
Novinarka Olivera Kovačević smenjena je sa funkcije urednice specijalnih programa na RTS-u.
Komentari (0)