
Dijana i Srđan Đoković sele se u luksuznu nekretninu, lepšu od svih Novakovih: Ovo im je nova adresa
03/07/2025
33 min
Kuća Novaka Đokovića na Fruškoj Gori prava je ušuškana oaza
Autor: Teodora Vukovic | 01/04/2021
Porodila se Katarina Vučetić, nekadašnja manekenka i učesnica "Survajvera". Dečak, kome su ponosni roditelji odabrali staro srpsko ime, zdrava je beba, koja je mami i tati ulepšala život.
Devet meseci, Katarina Vučetić neizmerno se radovala danu kada će upoznati svog sinčića, a taj dan, konačno je došao. Ponosna mama i preslatki dečačić su dobro, a Katarina nije mogla da čeka da svetu prestavi svog prvenca.
Na svom "Instagramu" podelila je njihovu prvu zajedničku fotografiju, a u opisu je otkrila i ime, koje je sa svojim emotivnim partnerom odabrala za sina.
- Dobro nam došao Vukmane! - napisala je ona i svom sinu poželela dobrodošlicu.
Dijana i Srđan Đoković sele se u luksuznu nekretninu, lepšu od svih Novakovih: Ovo im je nova adresa
03/07/2025
33 min
Kuća Novaka Đokovića na Fruškoj Gori prava je ušuškana oaza
Danijela Martinović na sedmom nebu: Josip ju je učinio najsrećnijom ženom na svetu FOTO
03/07/2025
3h
Fotografija Danijele Martinović sve otkrila
Savršen spoj prirode i luksuza: Ovako Anastasija Ražnatović uživa na odmoru iz snova FOTO
03/07/2025
4h
Odmor Anastasije Ražnatović uveliko je u toku
Komentari (0)