Rosi i Kati u 2026. godini ispuniće se najveća želja: Stevan i Una Piale čekaju treće dete
18/12/2025
1h
Stevan i Una Piale čekaju treće dete
Autor: Teodora Vukovic | 02/08/2021
Jugoslava Drašković srca domaće publike osvojila je kao Đurđina Golubović u kultnoj seriji "Srećni ljudi", a tokom snimanja iste, glumica je upoznala ljubav svog života, Zorana Cvetanovića, sa kojim je zasnovala porodicu i povukla se sa glumačke scene.
Iz velike ljubavi rodila se ćerka Maša, a kada ih je pre nešto više od dve godine Zoran napustiom ćerka Jugoslave Drašković naglo je odrasla i u najtežim trenucima majci je pružila najveću podršku.
- Ostavio je stabilnu firmu u kojoj smo Maša, ja i vojska od stotinu ljudi sa Zoranovim dugogodišnjim saradnikom Nebojšom Ćetkovićem na čelu - otkrila je ona za "Hello!" i istakla da je Maša pravi borac na oca.
- Maša je ista Zoran, najviše može kada je najteže. Diplomirala je tri dana posle očeve sahrane. Trebalo je u utorak da brani diplomski, a u ponedeljak mi se poverila da ne može. Tešila sam je, podržavala u nameri da traži da joj odlože ispit. Ali, kako sam rekla da je u redu što nešto ne može, tako sam kod nje probudila inat i još jednom shvatila da je isti Zoran - ispričala je glumica.
Podsećamo, Jugoslava se nedavno vratila na male ekrane, a ulogom u hit seriji "Igra sudbine" ponovo je pridobila simpatije publike. Baš kao i u životu, i u seriji Jugoslava je brižna majka, a ulogu njene ćerke tumači mlada glumica Matea Milosavljević.
Rosi i Kati u 2026. godini ispuniće se najveća želja: Stevan i Una Piale čekaju treće dete
18/12/2025
1h
Stevan i Una Piale čekaju treće dete
Slavski kolač, ikona i mirisi tradicije: Dragana Katić proslavlja Svetog Nikolu
18/12/2025
2h
Dom Dragane Katić pred Nikoljdan
Nikad nije kasno za promene: Ilda Šaulić o novom albumu i reakciji ćerke koja ju je najviše brinula
18/12/2025
3h
Ilda Šaulić se oglasila lepim povodom
Savršena porodična fotografija: Kejt Midlton i princ Vilijam sa decom čestitali praznike
18/12/2025
5h
Tradicionalna božićna čestitka Kejt i Vilijama ugledala svetlost dana
Komentari (0)