Detelina
08:11 09.08.2021
Nasledile su talenat za pevanje od svoje mame Dragane,koja odlicno peva,cisto da se zna.
Autor: Teodora Vukovic | 08/08/2021
Ćerka Dragane Bekvalac, Sara postala je popularna kada je pod pseudonimom Zoi počela da objavljuje pesme, a malo ko zna da Zoi ima i stariju sestru Teodoru.
Iako je starija ćerka Dragane Bekvalac, Teodora Šekularac u medijima manje prisutna, ona već godinama uspešno gradi muzičku karijeru, baš kao i njena sestra Sara.
Iako se muzički pravci kojima se bave donekle razlikuju, Sara i Teodora jedna su drugoj bezrezervna podrška i uvek su spremne da razmene savete o poslu.
Teodora, koja se već godinama bavi muzikom, a talenat za pevanje je nasledila od tetke Nataše, ima još jednu veliku strast, prema konjima.
Ona se profesionalno bavi jahanjem, a često je možete videti na hipodromu, gde se takmiči na konjičkim trkama.
Teodora i Sara, pored talenta za pevanje imaju i fizičku sličnost, pa su najčešči komentari ispod zajedničkih fotografija, koje najčešće objavljuje njihova mama, da su prelepe i da izuzetno liče jedna na drugu.
08:11 09.08.2021
Nasledile su talenat za pevanje od svoje mame Dragane,koja odlicno peva,cisto da se zna.
15/06/2025
8h
Emina Jahović o Mustafi Sandalu progovorila i otkrila kakav odnos danas imaju
Sve za maminu princezu: Kaća Grujić se potrudila da Katja na odmoru dobije kraljevski tretman
15/06/2025
9h
Katja Gobeljić se vratila sa odmora
Đina Džinović je ovako izgledala pre estetskih korekcija FOTO
15/06/2025
11h
Đina Džinović estetske korekcije radila je jako mlada
Šest godina od razvoda sama, a evo ko je Anu Kokić dočekao na aeodoromu
15/06/2025
12h
Ko je Anu Kokić dočekao na aerodoromu
Kad si Čolina ćerka nosiš ovakvu haljinu: Pogledajte kako je Lara izgledala na maturskoj večeri
15/06/2025
18h
Matura Lare Čolić poseban je dan za nju
Komentari (1)