
Snežana Dakić morala da otputuje na lečenje: Moje stanje je zahtevalo hitnu intervenciju
06/07/2025
3h
Snežana Dakić morala hitno da poradi na svom stanju.
Autor: Teodora Vukovic | 02/09/2021
Ceca Ražnatović u žiriju muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" saopštila je produkcija i lansirala medijsku bombu.
Ceca Ražnatović je novi član žirija muzičkog takmičenja “Zvezde Granda”. Naime, posle dugogodišnje vladavine Jelene Karleuše u "Grandu", Ceca se prema saznanjima koje imamo pridružila timu najgledanijeg muzičkog takmičenja u regionu.
Naime, nakon što je Jelena Karleuša donela definitivnu odluku da ove godine neće sedeti u stolici žirija popularnog takmičenja, jer produkcija nije želela da odgovori na njene finansijske uslove, Grand je mesto ponudio njenoj najvećoj rivalki Svetlani Ražnatović, koja se na poziv rado odazvala, znajući između ostalog da će joj tokom snimajućih dana društvo praviti kuma Viki Miljković.
Kako u saopštenju "Grand" produkcije stoji, ostatak produkcijskog žirija biće nepromenjen, a za Jelenu vrata Muzičke kuće "Grand" uvek će biti otvorena.
- Produkcijski žiri i dalje će biti u sastavu: Saša Popović kao predsedavajući, Snežana Đurišić i Aleksandar Milić Mili dok će u u stolicama za stručni žiri i u ovoj sezoni sedeti Ana Bekuta, Marija Šerifović, Viki Miljković, Dragan Stojković Bosanac i Đorđe David. Dosadašnjoj članici žirija Jeleni Karleuši smo zahvalni na dugododišnjoj saradnji na ovom projektu i svemu što je uradila za učesnike, a Grand produkcija ostaje kuća u kojoj je Jelena uvek dobrodošla
Kako će Jelena Karleuša reagovati na ovakvu odluku produkcije ostaje da vidimo, kao i kako će ova iznenađujuća promena doprineti rejtingu najgledanijeg muzičkog takmičenja u regionu.
Snežana Dakić morala da otputuje na lečenje: Moje stanje je zahtevalo hitnu intervenciju
06/07/2025
3h
Snežana Dakić morala hitno da poradi na svom stanju.
Horoskop za 7. jul 2025. godine: Lavovi donose impulsivnu odluku, jedan znak menja život
06/07/2025
5h
Horoskop za 7. jul 2025. godine je pred vama
Posle teških 17 dana Ana Divac podelila najlepše vesti
06/07/2025
7h
Ana Divac podelila lepe vesti
Čestitamo! Godinu dana od rođenja najmlađeg sina, Tamara Dragičević i Petar Benčina presrećni FOTO
06/07/2025
10h
Slavlje u domu Tamare Dragičević i Petra Benčine
Komentari (0)