
15/06/2025
8h
Emina Jahović o Mustafi Sandalu progovorila i otkrila kakav odnos danas imaju
Autor: Jelisaveta Popov | 25/03/2025
Sanja Marinković malo govori o privatnom životu, ali je sada otvorila dušu.
Antonio Ahel ATA Images
Voditeljka i TV lice, Sanja Marinković, veoma je popularna dugi niz godina, ali se o njenom životu malo toga zna.
Sanja je rođena 1974. godine u Beogradu. U rodnom gradu je završila osnovnu školu i XII gimnaziju. Na Višoj poslovnoj školi je završila menadžment, a nakon toga i finansijski menadžment na Univerzitetu Megatrend. Govori engleski i francuski jezik.
Sanja je u srednjoj školi poželela da se bavi novinarstvom.
O privatnom životu vrlo malo priča, a u jednom intervjuu je priznala da je imala veoma srećno detinjstvo.
Istakla je da su se njeni roditelji trudili da svaki dinar viška potroše kako bi nju i njenog brata Bojana odveli na putovanje. Ljubav prema putovanjima nasledila je upravo od njih, a prenela i na svog sina.
Tako je Sanja nedavno otputovala u London, njen omiljeni grad, kako je napisala, ali tamo je doživela veoma težak i emotivan trenutak.
- Sve je na ispitu a najviše ljubav i poštovanje... Nikada nije kasno za moj najomiljeniji grad na planeti. Emotivno mi je bilo veoma teško, jer sam najlepše trenutke na ulicama Londona provodila sa svojim roditeljima, napisala je Sanja.
Podsećamo, njena majka Dobrila je izgubila život 2024. godine nakon kratke borbe sa teškom bolesti. Sanju Marinković je na snimanju emisije "Magazin in" sačekala tužna vest o majci.
Voditeljka je bila veoma vezana za svoju porodicu.
15/06/2025
8h
Emina Jahović o Mustafi Sandalu progovorila i otkrila kakav odnos danas imaju
Sve za maminu princezu: Kaća Grujić se potrudila da Katja na odmoru dobije kraljevski tretman
15/06/2025
9h
Katja Gobeljić se vratila sa odmora
Đina Džinović je ovako izgledala pre estetskih korekcija FOTO
15/06/2025
11h
Đina Džinović estetske korekcije radila je jako mlada
Šest godina od razvoda sama, a evo ko je Anu Kokić dočekao na aeodoromu
15/06/2025
12h
Ko je Anu Kokić dočekao na aerodoromu
Kad si Čolina ćerka nosiš ovakvu haljinu: Pogledajte kako je Lara izgledala na maturskoj večeri
15/06/2025
18h
Matura Lare Čolić poseban je dan za nju
Komentari (0)