Celebrity News

Najskuplji srpski fudbaler u istoriji, Vlahović: Sve bih dao roditeljima, dovoljno mi je za garderobu i more

Najskuplji srpski fudbaler u istoriji, Vlahović: Sve bih dao roditeljima, dovoljno mi je za garderobu i more

Valerio Pennicino / Stringer

Dušan Vlahović danas je na meti italijanskih velikana – Juventus i Inter se otimaju oko njega. Prema pisanju Gazzetta dello Sport, čelnici Intera već su napravili prvi korak u nameri da dovedu srpskog napadača.

Napadaču Juventusa sledećeg leta ističe ugovor, što znači da u januaru ima pravo da pregovara slobodno s kim god želi. I Inter to želi da iskoristi.

Pročitajte :Dušan Vlahović ima predivan povod za slavlje - Fudbaler presrećan, Vanju obuzele emocije

Iako deluje da je u životu Dušana, koji ima samo 25 godina, sve išlo lako i lepo, to je daleko od istine. 

- Jako sam vezan za roditelje i mlađu sestru, nju možda i najviše volim. Istina je da nisam imao obično detinjstvo. Propustio sam neke ekskurzije, izlaske sa društvom i slične stvari, ali ne žalim ni za čim. Znam cilj koji želim da ostvarim i idem ka tome - rekao je Dušan.

U najtežim trenucima karijere, a dve situacije su bile „prelomne“, uz Dušana su bili samo roditelji i dva druga.

- Pamtim ko mi je okrenuo leđa, ali i ko mi je pružio ruku podrške - rekao je u intervjuu.

Iako je od najranijeg detinjstva pokazivao izuzetan sportski talenat, Dušanova majka zauzela je čvrst stav: prvo škola, pa fudbal. Otac je imao više razumevanja, ali je deklarativno bio uz majku.

 - Znao sam da će mi on uvek progledati kroz prste - našalio se fudbaler.

Zanimljivo je da je, iako je trenutno jedan od najplaćenijih fudbalera Evrope, posle završetka osnovne škole sa odličnim uspehom, upisao srednju medicinsku.

Marco Brondi/Profimedia

 

 

- Moja mama, koja je medicinski radnik, posavetovala me je da krenem tim putem. Mada, zaista je bilo uživanje ići u školu koju pohađaju mnoge devojke. Barem tu jednu godinu, dok sam mogao redovno da pratim nastavu. Kasnije sam se zbog obaveza prebacio na privatno školovanje - rekao je Vlahović svojevremeno za Hello!

Dušan, koji je praktično na pragu života postao ozbiljno bogat, prvu platu zaradio je sa 15 godina.

 - Do mog punoletstva novac su primali roditelji. Tako i treba da bude. Sve bih im dao jer oni zaslužuju samo najbolje. Meni je ionako dovoljno da imam za garderobu i da odem na more - skromno je dodao.

Vlahović je i  ranije privlačio pažnju ženskog sveta, a sada je sigurno na vrhu liste devojaka koje maštaju o udaji za fudbalera.

- Brak je nešto što se ne planira. Može da se desi za šest meseci, ali i za deset godina. Iskreno, ne bih imao ništa protiv da budem mlad otac, priznao je.

I dok redom niže profesionalne uspehe, ono o čemu Dušan Vlahović ne govori jeste ljubav sa atraktivnom brinetom Vanjom Bogdanović. Vanja je rodom iz Beograda, a sa Vlahovićem se navodno zna ceo život. Ljubav se rodila nakon dugogodišnjeg prijateljstva, a mediji pišu da se čak i njihovi roditelji druže.

Giuseppe Maffia/Profimedia

 

 

Vlahović je vezu potvrdio kada je Vanji javno čestitao rođendan objavivši zajedničku fotografiju. „Volim te“, napisao je, a kasnije su se zajedno sve češće pojavljivali u javnosti.

Komentari (0)

Loading