
Ni teretana, ni sauna, ni bazen: U ovih 30 kvadrata vile u Pazovi Seka provodi najviše vremena FOTO

Instagram/seka_aleksic
Seka Aleksić i Veljko Piljikić nedavno su renovirali komplentan enterijer svoje vile u Staroj Pazovi, koja je poprimila moderno ruho, kojim dominiraju kontrastni tonovi.
Još kada je počela da gradi svoj dom, Seka je zamislila da sebi obezbedi sve što joj treba na svom imanju, te u domu Seka i Veljko pored osnovnih prostorija poseduju i teretanu, saunu, ali omiljena prostorija u kojoj pevačica provodi najviše vremena je garderober Seke Aleksić.
Pročitajte: Seka smršala, pa obuka haljinu kakvu do sada niste videli FOTO
30 kvadrata raja o kome mašta svaka žena, takođe je preuređeno. Pa su nekadašnje otvorene police, koje sežu od poda do plafona sada zatvorene su i to ogledalima.
Celim garderoberom protežu se ogledala, dok se u centru nalazi štender sa garderobom Sekinog modnog brenda.
Instagram
Pored stajliš komada, i mesta za odlaganje, Seka poseduje i beauty kutak za sređivanje, kao i malu sofu i stočić, kutak u kome uživa da ispija kafu u miru, osmišljavajući novi modni pečat.
U njenom garderoberu nalaze se komadi omiljenih brendova od Balensijage do Dolče Gabane, koje stilizuje već decenijama, a među njima su mnogi retki komadi, koje u kolekciji ima svega nekoliko žena.
Komentari (0)