Celebrity News

Kaća priželjkuje proširenje porodice: Marko i ja bismo voleli troje dece, pol nam nije važan

Kaća priželjkuje proširenje porodice: Marko i ja bismo voleli troje dece, pol nam nije važan

Ata Images/Antonio Ahel

Kaća Grujić i Marko Gobeljić u avgustu 2021. godine svoju veliku ljubav ozvaničili su venčanjem. Ćerka Katja rodila se četiri meseca kasnije i postala centar njihovog sveta.

Pročitajte: Kaća Grujić povredila ruku - Do nezgode došlo u kuhinji FOTO

Pevačica u majčinstvu uživa i jedva čeka da dobije drugo dete.

– Kada smo Marko i ja počeli da se zabavljamo, pre skoro pet godina, znala sam da je on čovek mog života i da ću ostariti sa njim.

Ne umem da objasnim kako sam to tačno mogla da predvidim, ali intuicija mi je govorila da je on taj. Otad verujem svom instinktu – kaže Kaća i dodaje da je Katja njihovu ljubav dodatno ojačala, zbog čega žele još dece.


–  Marko i ja smo pričali, voleli bi imamo troje dece. To se ne planira, kad se desi desiće se. Nije mi bitno kog je pola. Možda da vidim kako je to biti majka dečaka. Ali može i ćerka, moj otac ima dve ćerke, to je za očeve najveća ljubav – rekla je Kaća

Boško Karanović

 

 

– Marko je dobar, a ja loš policajac (smeh). Ne bi to možda bilo tako da smo zajedno. Ali pošto on, zbog fudbala, od prošle godine živi u Atini i Katju viđa jednom mesečno, ne preostaje mu ništa drugo nego da joj, kada se vide, dozvoli da mu se popne na glavu.

Kod mene ipak neki red mora da se zna. A i ona je naučila da kada mama kaže „ne”, da je to „ne”! Pogleda me tužnim okicama, pokuša da izmanipuliše, ali kada vidi da sam odlučna u svom stavu, primiri se.

Teško mi je, jer uprkos pomoći roditelja, sestre i dadilje koja katkad uskoči, najveći deo vremena provodimo nas dve same. I moju sestru Bojanu i mene vaspitavali su strogo i mislim da smo izrasle u dobre ljude – kaže Kaća.

Komentari (0)

Loading