Celebrity News

Ponosna mama blista: Sloboda Mićalović podržala ćerku na prvoj filmskoj premijeri FOTO

Ponosna mama blista: Sloboda Mićalović podržala ćerku na prvoj filmskoj premijeri FOTO

Ivan Vučićević

Sinoć je u mts dvorani održana premijera filma "Hajduk u Beogradu" rađenog prema istoimenom romanu Gradimira Stojkovića. Glumci su prošetali crvenim tepihom, a svoj debi imala je i Vera Ćetković, ćerka Slobode Mićalović i Vojina Ćetkovića, koji su takođe deo glumačke postavke.

I dok je ovoga puta Vojin izostao sa premijere, Sloboda Mićalović Veri je tokom večeri bila najveća podrška.

Pročitajte: Sloboda Mićalović je danas najsrećnija majka - Moje ćerke, moja Mila i Vera...

Majka, koja u filmu igra jednu od naslovnih uloga prošetala je crvenim tepihom, fotografisala se sa fanovima, a onda se potpuno posvetila ulozi mame i bila uz Veru.

Ivan Vučićević

Sloboda je vodila računa o frizuri, ali i da njenoj naslednici bude udobno, dok Vera, koja neverovatno liči na majku, sa lica nije skidala osmeh.

Ivan Vučićević

 

Podršku je pružila i tetka Dragana Mićalović, oduševljena što još jedan člano porodice kreće put glume, za koju su svi veoma talentovani.

Ivan Vučićević

 

 

Vera Ćetković za debitantsku ulogu Roberte u filmu dobila je gromoglasne ovacije.

Komentari (0)

Loading