Prva Nova godina za malenu Kseniju: Dragana Mirković dvorac u Beču pretvorila u prazničnu bajku FOTO
16/12/2025
1h
Jelka Dragane Mirković sa puno lubavi je okićena
Autor: story.rs/NP | 15/07/2019
Megan Markl (37) i princ Hari (34) sinoć su u Londonu prisustvovali premijeri filma "Kralj lavova" u Leicester Square.
Lepa vojvotkinja je za ovu priliku obukla crnu haljinu dugih, prozirnih rukava koju potpisuje dizajner Džejson Vu, a koju je upotpunila crnim salonkama i Gucci torbicom u istoj boji. Zgodni princ poneo je klasinčno crno odelo sa leptir mašnom.
Nasmejani Megan i Hari došli su da uživaju u filmu, ali i pre same premijere filma upoznaju brojne glumačke zvezde koje su glavnim likovima u filmu dali svoje glasove.
Poseban momenat bio je kada je vojvotkinja upoznala je Bijonse (37) koja je u filmu oživela lik lavice Nali i njenog supruga repera Džej Zija (49). Dve lepotice srdačno su se zagrlile i kratko popričale, baš ovo je bio trunutak o kome danas piše ceo svet.
Inače, poznati muzički par je ove godine na dodeli BRIT nagrada osvojo priznanje za najbolju međunarodnu grupu, a tada su se zahvalili videom u kojem su stajali ispred portreta vojvotkinje Megan. Istom fotografijom Bijonse je čestitala Megan na trudnoći i poželela joj svu sreću.
Poznati par bio je vetar u leđa Megan kada su o njoj razni svetski tabloidi mediji pisali razne tračeve.
Megan i Hari na premijeri su se još družili i sa ser Eltonom Džonom, Farelom Vilijamsom i mnogim drugima.
Kako je izgledao divan susret Megan i Bijonse pogledajte na sledećoj strani:
View this post on Instagram
A post shared by Sussex and Cambridge???? (@meghanharry_life) on Jul 15, 2019 at 3:02am PDT
Prva Nova godina za malenu Kseniju: Dragana Mirković dvorac u Beču pretvorila u prazničnu bajku FOTO
16/12/2025
1h
Jelka Dragane Mirković sa puno lubavi je okićena
Verenica Joce Stefanovića za Story potvrdila trudnoću: Deca su mu uručila test, svi smo plakali!
16/12/2025
2h
Verenica Joce Stefanovića prvi put o trudnoći
16/12/2025
3h
Igor Kojić razvod ponovo je tema o kojoj bruji estrada! Nakon samo osam meseci braka, Igor Kojić i 15 godina mlađa Sofija Dacić zvanično su potpisali sporazumni razvod. Iako je brak Kojića trajao kratko, medijsku pažnju posebno privlači Sofija Dacić, bivša snajka Dragana Kojića Kebe. Pevačica, poznata i po učešću u Zvezdama Granda, prvi put je progovorila o razlozima kraha braka i otkrila nepoznate detalje iz porodične kuće na Bežanijskoj kosi
Joca Stefanović čeka prvo dete! Pevač i 5 godina starija izabranica srećniji nego ikad FOTO
16/12/2025
4h
Joca Stefanović i Iva Bojanović čekaju dete