
Britanski princ Džordž sin Kejt Midlton i princa Vilijama u ponedeljak će proslaviti 6. rođendan, a mama i tata mu spremaju poseban divan dan!
Cela porodica, vojvoda i vojvotkinja, princeza Šarlot, princ Luis i slavljenik, otputovaće na Karibe gde će boraviti na privatnom ostrvu Mistik za koje je kraljevska porodica posebno je vezana.
View this post on Instagram
Naime, kraljičina sestra, princeza Margaret, tamo se oporavljala od turbulentnog brka sa Entonijem Armstrongom Džounsom tokom sedamdesetih, a tadašnji vlasnik Kolin Tenant odlučio je da više od 40 hiljada kvadratnih metara ostrva tada pokloni Margaret. Porodica je na njemu onda sagradila prelepu kuću za odmoru i nazvala je "Prelepe vode".
Od tada pa do danas, nekoliko članova kraljevske porodice stalno se vraća ostrvu, koje nudi mir i privatnost.
Kejt i Vilijam godinama tamo letuju, a posećuje ga i Kejtina porodica.
View this post on Instagram