
Ima tu ružnih stvari: Željko Joksimović posle 11 godina braka rešio da progovori
16/06/2025
30 min
Brak Jovane i Željka Joksimovića ovakav je iza zatvorenih vrata
Autor: story.rs/NP | 17/09/2019
Vojvotkinja i vojvoda od Saseksa ponovo su na udaru nezadovoljne javnosti.
Naime, u gradu Brightonu pokrenuta je peticija za ukidanja kraljevskih titula na teritoriji njihovog grada.
Kako Brighton spada u pokrajinu East Sussex, upravo onu čiju titulu nose Hari i Megan, građani su zaključili kako oni ne žele da imaju takve predstavnike.
Građani su ojađeni novcem koji im se porezom oduzima i daje kraljevskoj porodici. Nezadovoljstvo je počelo kada se saznalo kako Hari i Megan novac troše na učestale privatne letove i lične stvari.
View this post on InstagramA post shared by joydreamslink (@joydreamslink) on Sep 17, 2019 at 4:51am PDT
Peticiju je za sada potpisalo 2000 ljudi, a Gradsko veće razmotriće predlog sledećih nedelja.
Osim zahteva da im se oduzmu titule, građani traže i da gradonačelnik Brightona ne poziva članove kraljevske porodice ni u kakve posete.
Inače, princ Hari dobio je titulu vojvode od Saseksa kada se oženio Megan, a time je postao tek drugi vojvoda od Sasekas u istoriji i prvi u poslednjih 175 godina.
Ima tu ružnih stvari: Željko Joksimović posle 11 godina braka rešio da progovori
16/06/2025
30 min
Brak Jovane i Željka Joksimovića ovakav je iza zatvorenih vrata
Emina Jahović i Jelena Tomašević zajedno zbog prelepog razloga: Bilo je i suza
16/06/2025
1h
Emina Jahović i Jelena Tomašević posetile su jedno gradsko dešavanje
Dara Bubamara na aerodromu u skupocenom autu, a svi komentarišu njene nokte!
16/06/2025
3h
Nokti Dare Bubamere privukli puno pažnje
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine: Lavove muči umor, Ovnovu velikim problemima
16/06/2025
4h
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine
Moje dete je maturiralo: Nataša Bekvalac ponosna majka, a evo koju školu je završila Hana Ikodinović
16/06/2025
7h
Znate li koju školu je završila Hana Ikodinović?