XYZ
20:11 04.03.2022
Joooj kako su preslatki. Seki i Veljku zelim bar jos jednu devojcicu, bice to tatina mezimica sigurno. Mislim da su divna i normalna porodica i zelim im svu ljubav i srecu u zajednickom zivotu.
Autor: Teodora Vukovic | 04/03/2022
Sinovi Seke Aleksić dobiće pojačanje, kaže pevačica
Seka Aleksić i Veljko Piljikić sedam godina su čekali da se ostvare u ulozi roditelja. A kada su na svet stigli njihovi sinovi Jakov i Jovan njihova sreća nije mogla biti veća. Ipak, sinovi Seke Aleksić dobiće pojačanje, jer pevačica i njen suprug silno žele dom ispunjen decom.
- Daće bog da nas bude još više. Što je više dece to je kuća srećnija. Nadam se, uz veru u boga, da će Jakov i Jovan dobiti još braće ili sestara - otkrila je Seka nedavno za medije.
Seka i Veljko nadaju se pojačanju, a do tada potpuno su posvećeni odrastanju i vaspitanju svojih sinova, kojima poklanjaju bezgraničnu ljubav i pažnju.
20:11 04.03.2022
Joooj kako su preslatki. Seki i Veljku zelim bar jos jednu devojcicu, bice to tatina mezimica sigurno. Mislim da su divna i normalna porodica i zelim im svu ljubav i srecu u zajednickom zivotu.
Imao milion žena, izlazio, a skrasio se pored nje: Praktična žena pokazala muža FOTO
03/07/2025
6h
Suprug Nataše Pavlović je baš šmeker
Spakovala kofere i otišla: Nevena Joksimović napustila porodični dom pa se oglasila i to odavde
03/07/2025
7h
Supruga Saše Joksimovića napustila porodični dom
Prerano: Unuk Šabana Šaulića slomljen, gubitak je prevelik
03/07/2025
9h
Unuk Šabana Šaulića slomljen
Dijana i Srđan Đoković sele se u luksuznu nekretninu, lepšu od svih Novakovih: Ovo im je nova adresa
03/07/2025
10h
Kuća Novaka Đokovića na Fruškoj Gori prava je ušuškana oaza
Komentari (1)