
Emina Jahović i Jelena Tomašević zajedno zbog prelepog razloga: Bilo je i suza
16/06/2025
10 min
Emina Jahović i Jelena Tomašević posetile su jedno gradsko dešavanje
Autor: Teodora Vukovic | 22/03/2024
Odelo Tamare Vučić ostavlja bez daha
A.K./ATAImages
Prva dama Srbije žena je istančanog modnog ukusa. Njena izdanja očaravaju gde god se pojavi, a sada je odelo Tamare Vučić privuklo posebnu pažnju.
Prva dama Srbije bila je jedan od laureata nagrade „Kapetan Miša Anastasijević” u Rektoratu Univerziteta u Beogradu. Tom prilikom odabrala je odelo neočekivanog kroja, koje ostalja bez daha.
Dugo na modnoj sceni nismo imali prilike da vidimo karirani dezen, kao ni kombinaciju sive i crvene, koje su ove sezone, svaka za sebe, vodeće boje.
Odelo Tamare Vučić ipak, posebno očarava krojem. Sako je savršeno strukiran, a od struka nadole ima u gloh ukrojen karner, koji se asimetrično spušta sa desne strane.
Ovo očaravajuće i pomalo neobično odelo zahtevalo je i nešto jači mejkap, te je prva dama ponela crveni ruž, ali i nešto jaču šminku na očima.
Emina Jahović i Jelena Tomašević zajedno zbog prelepog razloga: Bilo je i suza
16/06/2025
10 min
Emina Jahović i Jelena Tomašević posetile su jedno gradsko dešavanje
Dara Bubamara na aerodromu u skupocenom autu, a svi komentarišu njene nokte!
16/06/2025
2h
Nokti Dare Bubamere privukli puno pažnje
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine: Lavove muči umor, Ovnovu velikim problemima
16/06/2025
3h
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine
Moje dete je maturiralo: Nataša Bekvalac ponosna majka, a evo koju školu je završila Hana Ikodinović
16/06/2025
5h
Znate li koju školu je završila Hana Ikodinović?
Neočekivana odluka Đokovića: Novak i Jelena sa sele u jedan evropski grad
16/06/2025
6h
Preseljenje Novaka Đokovića desiće se uskoro.
Komentari (0)