
Snežana Dakić morala da otputuje na lečenje: Moje stanje je zahtevalo hitnu intervenciju
06/07/2025
4h
Snežana Dakić morala hitno da poradi na svom stanju.
Autor: Marija Milenković | 15/05/2024
Kaja Ostojić udaje se za verenika Miloša Čujovića
Antonio Ahel/ATA Images
Kaja Ostojić udaje se za verenika Miloša Čujovića sa kojim se u javnosti prvi put pojavila na promociji albuma koleginice Sandre Afrike.
Kaja iza sebe ima tri braka - naslednicu Nikolinu rodila je sa 19 godina, a dobila ju je u braku sa prvim suprugom Nikolom Dragojlovićem, od koga se razvela ubrzo nakon porođaja.
Njen drugi suprug bio je košarkaš Uroš Duvnjak, a nakon toga bila je udata za didžeja Džuniora Džeka.
Posle razvoda od Džuniora uplovila je u vezu sa hrvatskim fudbalerom Mateom Pavlovićem, sa kojim su joj mnogi predviđali venčanje, ali umesto toga njihova veza je okončana.
Kaja se nada da će njen četvrti brak biti za ceo život.
Amir Hamzagic / ATAImages
- Budući da sam ja deo javnog sveta, njemu nije preostalo ništa drugo nego da i sam postane deo tog istog sveta iako ga to uopšte ne zanima i nikada nije voleo crvene tepihe i poziranja. Ovoga puta je sam odlučio da mi bude pratnja i ja sam zbog te njegove odluke bila veoma srećna - rekla je Kaja.
- Bićemo u crnom i Miloš i ja, dekoracija će biti ista takva, kao i torta... Uostalom, takva nam je bila i veridba. Kada sam se udavala u belom, nije potrajalo, pa verujem da će, ako promenim taj trend, trajati večno - rekla je Kaja za "Informer".
U crnom se udala glumica Sara Džesika 1997. godine, koja se zbog te svoje odluke gorko pokajala.
- Bilo me je sramota da se udam u belom, a ni on ni ja nismo hteli da privlačimo mnogo pažnje... Kajem se zbog toga svakako - ispričala je glumica u intervjuu tom prilikom.
Snežana Dakić morala da otputuje na lečenje: Moje stanje je zahtevalo hitnu intervenciju
06/07/2025
4h
Snežana Dakić morala hitno da poradi na svom stanju.
Horoskop za 7. jul 2025. godine: Lavovi donose impulsivnu odluku, jedan znak menja život
06/07/2025
5h
Horoskop za 7. jul 2025. godine je pred vama
Posle teških 17 dana Ana Divac podelila najlepše vesti
06/07/2025
8h
Ana Divac podelila lepe vesti
Čestitamo! Godinu dana od rođenja najmlađeg sina, Tamara Dragičević i Petar Benčina presrećni FOTO
06/07/2025
11h
Slavlje u domu Tamare Dragičević i Petra Benčine
Komentari (0)