
Praznična euforija stigla u dom Tamare Dragičević i Petra Benčine: Staša je sve uradila sama (FOTO)
F.S. ATAImages
Praznična atmosfera počela je s prvim danima decembra i uselila se i u dom Tamare Dragičević i Petra Benčine, koji su poželeli da njihovi mališani, Staša, Lazar i Boris uživaju u duhu praznika.
Jelka Tamare Dragičević zauzela je posebno mesto u luksuznom stanu bračnog para, a svaki ukras izabrala je njena ćerka Staša, koja je jelku sama okitila.
Pročitajte: Je l se ovde kuva? Kuhinja Tamare Dragičević izgleda kao mali hram, sve u zlatu i mermeru (FOTO)
Staša se pažljivo potrudila da svaki ukras bude na svom mestu, dok je njoj najdraža, figurica balerine, stajala u vrhu jelke.
Podsetimo, Staša već dugo igra balet u baletskom studiju svoje tetke Ane, zbog čega se ova simbolika morala naći i na jelki Tamare Dragičević.
F.S. ATAImages
Porodica je nakon kićenja jelke, zajedničkim snagama ukrasila i ostatak doma, a sada su svi zajedno spremni za najlepše mesece u godini, i prve praznike malenog Borisa.
Komentari (0)