Celebrity News

Voleo bih još dece, pristao bih da imam i 6 ćerki: Vlado Georgiev o roditeljstvu

Voleo bih još dece, pristao bih da imam i 6 ćerki: Vlado Georgiev o roditeljstvu

Nikola Đorđević

Nakon nezaboravne noći koju je publici priredio 6. decembra, Vlado Georgiev večeras u Beogradskoj areni održava svoj drugi koncert po redu.

I ovog puta, jedan od najcenjenijih kantautora na domaćoj muzičkoj sceni spreman je da sa publikom podeli najlepše emocije, one koje ga prate kako na sceni, tako i u privatnom životu.

Nikola Đorđević

 

Poznat po snažnim baladama i iskrenim stihovima, Vlado ne krije da su upravo njegove ćerke Elena i Sofija, postale centar njegovog sveta i da su ga promenile na najlepši mogući način.

O roditeljstvu i emotivnim lekcijama koje svakodnevno uči, otvoreno govorio u intervjuu za K1 televiziju, naglašavajući koliko je važno kakav odnos roditelj gradi sa decom, naročito kada su u pitanju devojčice.

Pročitajte: Ćerka Vlada Georgieva zvezda tatinog koncerta: Istrčala na binu i skočila mu u zagrljaj FOTO

- Ako ispaljujete non-stop, deca se na to naviknu i ne reaguju. Tako da pokušavam da, naročito zato što imam devojčice… za sada je tako… – započeo je priču Georgiev, a zatim je usledilo pitanje koje je otvorilo još iskreniju ispovest.

Na konstataciju novinarke: „Šta kažete, za sada?“, Vlado je bez zadrške odgovorio:

- Pa ja bih voleo jos dece, to hocu da kažem. Pristao bih da ima i 6 ćerki, nikakav problem, ćerke su predivne i to je neverovatan odnos.

K1 TV screenshot

 

- Očevi sa ćerkama, to je peta dimenzija naročito dok su jako male, nema nečega što može sa tim da se poredi, ali baš zato kažem devojčice su i onda moram da budem jako blag sa njima, da ih učim da budu dame i ne smem na njih nikad oštro da reagujem – sa posebnim sjajem u očima ispričao je Vlado.

Dok večeras još jednom puni Arenu emocijama i muzikom, jasno je da je njegova najveća životna inspiracija u ulozi oca koju, kako sam priznaje, doživljava kao najvažniju i najlepšu.

 

Komentari (0)

Loading