Darko
17:32 08.01.2025
Ne razumem tupsone koji samo čekaju da ona nešto napiše na Instagramu ili Fejsbuku. Koliki slepac treba biti?
Autor: Suzana Jančić | 07/01/2025
Ana Ivanović Božić je pravoslavnim vernicima s prvim petlovima čestitala.
Ako je verovati fotografijama koje je dan ranije objavljivala na Instagramu, reklo bi se da najveći hrišćanski praznik ona ne obeležava u svom domu uz česnicu i badnjak već na porodičnom zimovanju.
Nakon objave fotografije na kojoj pozira sama a ispod koje je napisala:”Srećan Božić. Mir Božiji Horstos se rodi” napravila je lapsus koji nije promakao brojnim obožavaocima koji je prate na društvenim mrežama.
Sijaset komentara nanizalo se ispod Anine objave, lepih, manje lepih, a potom i onih osuđujućih nakon kojih je morala da reaguje.
Brzo je ispravila grešku, te umesto Horstos napisala Hristos.
Udajom za fudbalera Bastijana Švajnštajgera Ana Ivanović Božić slavi dva puta godišnje katolički i pravoslavni.
Instagram
Sinove uči da poštuju sve vere i nacionalnosti, zbog čega se veruje da će joj lapsus biti brzo zaboravljen.
17:32 08.01.2025
Ne razumem tupsone koji samo čekaju da ona nešto napiše na Instagramu ili Fejsbuku. Koliki slepac treba biti?
Promenio imidž i oduševio sve: Adriano Đogani prvi put sa roditeljima u javnosti
27/10/2025
15 min
Sin Vesne i Đoleta Đoganija sa roditeljima prvi put u javnosti
Stiže film o Saši Popoviću: 50 sagovornika, a Suzana i deca imaju glavnu reč
27/10/2025
1h
Film o Saši Popoviću se snima
Za nedelju dana - 3 kilograma: Seka Aleksić pokazala šta jede u toku dana kako bi smršala
27/10/2025
2h
Ishrana Seke Aleksić kilograme topi kao od šale, a tajna je u jednom zlatnom pravilu
Komentari (1)