Celebrity News

Samo jednu jedinu Cecinu pesmu Karleuša voli da sluša

Samo jednu jedinu Cecinu pesmu Karleuša voli da sluša

Antonio Ahel /L.L. ATA Images

Rivalitet i sukob Jelene Karleuše i Svetlane Cece Ražnatović traje godinama, a nastavlja se i danas kada obe sede u stolicama žirija dva različita muzička takmičenja.

Ipak, uprkos svim sukobima, njih dve godinama su imale nešto zajedničko - velikog prijatelja i tekstopisca, Marinu Tucaković, koja je obema napisala velike hitove i njihove karijere vinula u nebesa.

Pročitajte: Karleuša imala šta da kaže o Veljku Ražnatoviću - Videla sam ga na Kopaoniku...

Pred veličinom Marininog talenta, postajalo je nevažno ko peva tekstove koje je napisala, pa je Jelena Karleuša svojevremeno otkrila da ima omiljenu Cecinu pesmu.

Bilo je to dok je Jelena još uvek bila članica žirija muzičkog takmičenja "Zvezde Granda", kada je jedna od učesnica pevala Cecin hit "Ja ću prva".

- To je, ma koliko meni bilo teško da izgovorim, jedna od najlepših Cecinih pesama - rekla je tada Jelena pa dodala:

- Ja tu pesmu baš volim. Marina je "pokidala" sa tim tekstom.


Komentari (0)

Loading