
Čestitamo! Mirka napunila 35, a Vujadin pokazao nežnu stranu - ljubav cveta (FOTO)

Antonio Ahel/ATAImages
Glumica Mirka Vasiljević danas proslavlja svoj 35. rođendan, a od ranog jutra uživa u čestitkama i pažnji najbližih.
Najemotivniju poruku dobila je, očekivano, od supruga Vujadina Savića, koji nije skrivao emoije prema svbojoj svoju životnoj saputnici.
Pročitajte: Mirka o Vujadinu ne štedi reči: Nije mi prijatno, moglo je i bez ovoga...
Popularni fudbaler je na svom Instagram profilu podelio Mirkinu fotografiju, ukrašenu šarenim natpisom "Happy Birthday" i emotikonom crvenog srca.
Jednostavna, ali dirljiva poruka brzo je privukla pažnju mnogobrojnih fanova, koji su se pridružili čestitkama i ostavljali najlepše želje ispod Vujadinove objave.
Instagram / Vujadin Savić
Nema sumnje da danas u domu Savića vlada posebno vesela atmosfera. Iako su i Mirka i Vujadin poznati po tome da svoj privatni život čuvaju od javnosti, ovakvi trenuci pokazuju koliko su posvećeni jedno drugom i koliko neguju porodičnu harmoniju.
Mirka, koja se proslavila kao tinejdžerska zvezda, danas uživa u ulozi majke i supruge, ali i dalje ostaje verna glumi. Sa Vujadinom je u vezi od mladih dana, a njihova ljubavna priča traje više od decenije.
- Verovali ili ne, imali smo tu životnu situaciju da je on zimovao na Zlatiboru gde ima vikendicu. Ja sam isto išla na Zlatibor i nekako smo se kao deca često družili. Posle toga sam igrala folklor. Imala sam probe u njegovoj školi i tu smo se mimoilazili. Isto smo godište i tu smo izlazili zajedno, posle toga smo išli u srednju školu, tako da nekako smo malo-pomalo, jedno drugom bili ispred očiju. Imali smo lep odnos - otkrila je glumica početak ove ljubavne priče.
Pročitajte: Vujadin Savić danas proslavlja 35. rođendan, a znate li koliko godina će u septembru napuniti Mirka?
Inače, malo ko zna da su njih dvoje vršnjaci – fudbaler je u julu takođe napunio 35 godina, pa zajedno koračaju kroz iste životne faze.
Par ima četvoro dece, a porodica im je uvek na prvom mestu. Očekuje se da će veče biti rezervisano za intimnu proslavu u krugu najbližih, uz mnogo smeha, ljubavi i porodične radosti.
Komentari (0)