Celebrity News

Ostala sam u kreditima, bez nasledstva i između 53 šaltera: Nikolina Pišek u luksuznoj vili od 420 kvadrata vodi tešku borbu

Ostala sam u kreditima, bez nasledstva i između 53 šaltera: Nikolina Pišek u luksuznoj vili od 420 kvadrata vodi tešku borbu

Instagram/@nikolinapisek

Voditeljka Nikolina Pišek otvoreno je progovorila o problemima u kojima se našla nakon smrti supruga Vidoja Ristovića, priznajući da i četiri godine kasnije pokušava da razreši brojna pravna i finansijska pitanja.

Gostujući u emisiji MagNet, Nikolina je ugostila poznatog profesora matematike i finansijskog vlogera Tonija Miluna, s kojim je razgovarala o razlici u finansijskoj pismenosti muškaraca i žena.

Pročitajte: 420 kvadrata čistog luksuza - Dva znalačka trika zbog kojih vila Nikole Pišek izgleda kao kraljevska palata

– Dosta žena izjednačava ljubav, brak i finansije. Sve to trpaju u istu korpu i često ne znaju ko zapravo vodi taj brod u kojem i one plove. Nešto slično se dogodilo i meni – priznala je Nikolina.

Na Milunovo pitanje da li je time mislila da je prepustila finansije suprugu, voditeljka je iskreno odgovorila:

– Tako je. Ja sam klasičan primer. Našla sam se kao udovica, sa svim kreditima, bez papira, bez rešenih situacija, bez nasledstva... Četiri godine kasnije i dalje sam između dve države, dva sistema i 53 različita šaltera – rekla je Nikolina Pišek.

Profesor Milun je nakon toga poručio:

– Ženama ću reći: gledajte Nikolinin primer i učite iz njenih grešaka, nemojte iz svojih.

Nakon smrti Vidoja Ristovića, njegov otac Viktor Ristović izjavio je da je sva imovina pisana na njega i da ne planira ništa da deli s Nikolinom. Voditeljka i njen pokojni suprug kupili su luksuznu vilu u zagrebačkom naselju Šestine, ali je iznenadna tragedija promenila sve planove.

Antonio Ahel/ATA Images

 

 

– Htela sam da je prodam jer mi je u jednom trenutku bila prevelika – ne kvadraturom, nego emotivno. Nosila je previše uspomena koje su tada bile bolne. Onda sam shvatila da nije stvar u kući, već u meni. Umesto da je prodam, odlučila sam da je „izlečim“ – da je dovršim, podignem, unesem boje i novi život – ispričala je Nikolina za Index.

– Sad mi više ne deluje kao prošlost, već kao prostor u kojem može nastati nešto novo. Odlučila sam da se emotivno odmaknem od svega materijalnog. Usrećuje me, ali ne određuje moju sreću – dodala je voditeljka.

Prema vlasničkom listu, na vili su upisane dve hipoteke od po 400.000 evra, kao i zabeleška o tužbi starije ćerke pokojnog Vidoja Ristovića.

Komentari (0)

Loading