Celebrity News

Šta je Ana Ivanović navela kao razlog razvoda od Bastijana? Nemački mediji bruje o detaljima!

Šta je Ana Ivanović navela kao razlog razvoda od Bastijana? Nemački mediji bruje o detaljima!

Photo by Adam Pretty/Getty Images

Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger, na korak su do okončanja braka. Kako piše „Bild“, bivša teniserka je u novembru podnela zahtev za razvod u Opštinskom sudu u Minhenu, odeljenju za porodične sporove.

Pročitajte: Odluka je bila teška, porodica je presudila: Poznato gde će sa sinovima živeti Ana Ivanović nakon razvoda od Bastijana

Kraj ljubavne bajke

Ljubav između Ane i Bastijana počela je kao na filmu. Srelu su se u Njujorku 2014. godine, a svoju vezu ozvaničili su u javnosti 2015. godine.

Photo by Ryan Pierse/Getty Images

 

 

Devet godina nakon bajkovitog venčanja u Veneciji i trojice sinova, njihov ljubavna priča došla je do kraja.

Dok je Bastijan kao fudbalski analitičar konstantno bio u javnosti, Ana je birala mir. Svoje vreme, uz podršku roditelja, posvetila je porodici i selektivnim poslovnim projektima. Kao snažna i samouverena žena, Ana Ivanović nikada javno nije komentarisala suprugovu neveru. Sada, izveštava BILD, spremna je da nastavi dalje: životna priča ide dalje – bez Bastijana Švajnštajgera

Par je pred kamerama prikazivao idiličan život, dok se, kako se navodi, iza zatvorenih vrata njihov brak raspadao

Alexander Hassenstein / Getty Images

 

 

U Palma de Majorki, gde Ana živi sa sinovima, podnela je i tužbu za izdržavanje dece, saznaje „Bild“ iz pravosudnih krugova.

Prve fotografije Bastijana sa novom devojkom pojavile su se u junu 2025

Švajnštajgerova vanbračna afera navodno je počela 2024. godine. Prve fotografije sa novom devojkom pojavile su se u junu 2025. – par je viđen kako se ljubi na javnoj plaži na Majorki.

Photo by Lars Baron/Getty Images

 

 

Žena koja je viđena sa Bastijanom je iz Bugarske i sama ima dva sina. Njih su upoznali u školi koju pohađaju sinovi Ane i Bastijana.

Zvanično obrazloženje

Dana 22. jula 2025., Ana je preko svog advokata navela kao  razlog razvoda  „nepremostive razlike“, piše BILD.

Ljubavna bajka koja je dirnula mnoge sada dobija neočekivan kraj.

Komentari (0)

Loading