
Iza scene: Mirka Vasiljević objavila fotografiju na Instagramu
13/10/2025
39 min
Objava Mirke Vasiljević naširoko se komentariše
Iako su sve oči proteklog vikenda bile uprte u princezu Judžin i njenog izabranika Džeka Bruksbanka, pažnju medija i javnosti ipak je odnela trudnoća Megan Markl. A da ni na venčanju ne budu glavni mladenci dobro se pobrinula malena princeza Šarlot, koja je još jednom "ukrala šou"
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Објава коју дели Non Stop People (@nonstoppeopleofficiel) дана 12. Окт 2018. у 9:18 PDT
Princeza Judžin je trebalo da bude zvezda svog venčanja, održanog u petak 12. oktobra u Londonu, no, kako to često biva, pažnju je ukrala njena rođaka. Reč je, naravno, o trogodišnjoj princezi Šarlot, ćerki princa Vilijama i njegove supruge Kejt Midlton.
Osim što se ponovno razmahala okupljenoj masi pre ulaska u crkvu, Šarlot je bila i zvezda na fotosešnu održanom nakon venčanja, a fotografiju sa snimanja objavila je sama mlada princeza Judžin.
Погледајте ову објаву у апликацији Instagram
Објава коју дели Princess Eugenie (@princesseugenie) дана 16. Окт 2018. у 9:01 PDT
Na fotografiji, koju je snimio Aleks Bremal, ona i suprug Džek Buksbenk sede okruženi malim deverima i deverušama, a sve oči uperete su prema glavnoj zvezdi - trogodišnjoj Šarlot koja sedi u sredini i očigledno je ispričala nešto smešno, budući da se svi smeju.
Neodoljivoj Šarlot niko ne može da odoli, a njene dogodovštine lako joj se oproste kada se slatko nasmeje.
Iza scene: Mirka Vasiljević objavila fotografiju na Instagramu
13/10/2025
39 min
Objava Mirke Vasiljević naširoko se komentariše
Moja deca su patila, nemam da im priuštim sve što požele: Mina Lazarević nikad iskrenije
13/10/2025
1h
Deca Mine Lazarević njen su najveći uspeh
13/10/2025
3h
Sin Seke Aleksić postigao veliki uspeh, ponosna mama sve podelila na mrežama