
Imao milion žena, izlazio, a skrasio se pored nje: Praktična žena pokazala muža FOTO
03/07/2025
7h
Suprug Nataše Pavlović je baš šmeker
Autor: stana | 24/01/2018
Jedna od najpoznatijih pevačica ovih prostora, Emina Jahović, i IDJVideos sinoć su klubu "Kasina" predstavili dugo iščekivani muzičko vizuelni projekat- album ,"Dalje“. To je ujedno Eminin šesti album, za koji je pevačica sama napisala tekstove, dok je ulogu producenta je poverila Darku Dimitrovu.
Emina smatra da je do sada ovo njen najbolji album, čiju celokupnu video produkciju je realizovao IDJVideos, a mnogi muzički stručnjaci smatraju da će pesma ,"Krava“ biti veći hit od ,"Limunade“.
Eminin novi album preslušajte OVDE!
Pop diva je predstavila novi album u prisustvu medija i svojih dugogodišnjih kolega, a kako bi ostala dosledna sebi, tokom promocije su se simbolično služile čokolada i limunada.
- Jako smo ponosni što smo zajedno sa Eminom realizovali ovakav projekat, pomerili dosadašnje standarde i verujem da ćemo ispuniti očekivanja svih naših i Emininih fanova. Celokupna produkcija i saradnja odrađena je na svetskom nivou i jako nam je drago što je umetnica njenog ranga upravo nama poverila vizuelni deo albuma. Smatramo da je ovo samo početak naše saradnje i produkcije najkvalitetnije muzike na našim prostorima - izjavili su Đorđe Trbojević i Andrej Ilić iz produkcijske kuće IDJVideos.
Na promociji premijerno je prikazan spot za duetsku pesmu sa Željkom Joksimovićem "Dva aviona“, koji je ujedno i četvrti singl sa albuma "Dalje“.
U poslednjih nekoliko meseci Emina je predstavila i singlove ",Protiv svih“, ,"Karma“, kao i najveći hit u 2017. godini, pesmu ,"Limunada“, koju je otpevala zajedno sa koleginicom Milicom Todorović, i koja na Jutjubu ima skoro 50 miliona pregleda.
Imao milion žena, izlazio, a skrasio se pored nje: Praktična žena pokazala muža FOTO
03/07/2025
7h
Suprug Nataše Pavlović je baš šmeker
Spakovala kofere i otišla: Nevena Joksimović napustila porodični dom pa se oglasila i to odavde
03/07/2025
7h
Supruga Saše Joksimovića napustila porodični dom
Prerano: Unuk Šabana Šaulića slomljen, gubitak je prevelik
03/07/2025
9h
Unuk Šabana Šaulića slomljen
Dijana i Srđan Đoković sele se u luksuznu nekretninu, lepšu od svih Novakovih: Ovo im je nova adresa
03/07/2025
11h
Kuća Novaka Đokovića na Fruškoj Gori prava je ušuškana oaza