Nataša Bekvalac: Brakove sam prekidala kada su počeli da ugrožavaju moju decu i mene
01/12/2025
8h
Nataša Bekvalac - Razvod je dolazio kao najmanje bolno rešenje
Autor: Tanja Kovač | 13/05/2020
Marija Šerifović putem svog Instagram profila evocirala je uspomene od pre 13 godina kada je na Evroviziji u Helsinkiju pobedila sa pesmom “Molitva”.
Najveći Marijin uspeh u karijeri bio je i najveći trijumf Srbije na prestižnom muzičkom takmičenju koje je održano u glavnom gradu Finske.
Sa samo jednom rečenicom popularna pevačica prisetila se legendarong nastupa kojom je opisala fotografiju na kojoj su ona i članice “Bjuti Kvinsa”.
- Ne tako davno na krovu Evrope - napisala je Marija ispod slike.
View this post on Instagram
A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on May 12, 2020 at 2:54am PDT
Podsetimo se ovom prilikom i čuvene "Molitve" koju je svojevremeno zavoleo ceo svet:
Prvi put u istoriji čuveni muzički spektakl Evrovizija otkazana je zbog pandemije virusa korona.
Ipak, Pesma Evrope održava se u virtuelnom svetu na zvaničnom evrovizijskom YouTube kanalu.
Sinoć je održano prvo polufinalno veče tokom koga su izvedene pobedničke kompozicije Australije, Belorusije, Irske, Litvanije, Makedonije, Rusije, Slovenije, Švedske, Azerbejdžana, Belgije, Hrvatske, Kipra, Izraela, Malte, Norveške i Ukrajine.
Ukoliko ste propustili, snimak možete pogledati u nastavku:
Hurricane devojke - Sanja Vučić, Ivana Nikolić i Ksenija Knežević su dame o kojima ovih dana ne prestaje da se priča, kako u domaćim i regionalnim medijima, tako i svetskim.
Isto važi i za najpopularniju muzičku platformu YouTube, kako i društvene mreže.
Ono što je sigurno - Hurricane osvajaju svet, a sudeći prema brojnim komentarima, Srbija je ubedljivi favorit!
Izdvojićemo samo neke od sjajnih komentara koji stižu na račun naših devojaka:
"Svi pričaju o Srbiji!", "Pažnja, molim vas! Uragan (Hurricane) stiže da pobedi, ostanite bezbedni! Veliki pozdrav iz Nemačke", "Hurricane dolazi, korona virus je ništa. Idemo, devojke!", "Hurricane pobednice, Hurricane zvezde", "Hurricane: Pazi se, Evropo, Hurricane dolazi, korona virus je ništa... Idemo! Srbija!", "Toliko mi je drago da Srbija stiže da razdrma stvari! Hasta La vista!", "Vremensko upozorenje! Oluja dolazi!", "Mislim da će Srbija pobediti, jer vidim da se ljudima baš sviđa njihova pesma"...
Kako vidimo tri atraktivne devojke već su zaludele svet seksi scenskim nastupom i pesmom "Hasta La Vista" kojom se predstavljaju na 65. Evroviziji.
Nastavak čuvenog muzičkog takmičenja pratite na zvaničnom YouTube kanalu Evrosonga ("Eurovision Song Contest"). Sa svojim pobedničkim kompozicijama predstavlja se 21 zemlja.

Učestvujte u glasanju:
Nataša Bekvalac: Brakove sam prekidala kada su počeli da ugrožavaju moju decu i mene
01/12/2025
8h
Nataša Bekvalac - Razvod je dolazio kao najmanje bolno rešenje
Horoskop za 2. decembar: Bikove očekuje emotivna bura, Ribe imaju gust raspored, a Vage?
01/12/2025
9h
Horoskop za 2. decembar 2025. godine
Preslatki ste mi! Ćerka Jelene Perčin u sjajnim odnosima sa maminim novim dečkom FOTO
01/12/2025
11h
Ćerka Jelene Perčin iz prvog braka ovako se slaže sa maminim dečkom
Nose ih Prija, Jelena Đoković i Kristina Mitrović: Dimitrovska u najpopularnijim cipelama u Srbiji!
01/12/2025
12h
Cipele Danijele Dimitrovske ne izlaze iz mode
Komentari (0)