
Suzana Jovanović razočarana u Bosanca: Nisam to očekivala od njega...
01/08/2025
10h
Suzana Jovanović nije očekivala da će Bosanac tako brzo napustiti Zvezde Granda
Autor: Sara Gajic | 08/05/2021
Život na točkovima, svaki dan drugi grad je bilo uzbudljivo i turbulentno iskustvo za sve članice benda "Ministarke". Pet godina su one zajedno žarile i palile na svim scenama na kojima su nastupale.
Iako se u grupi znalo šta je čiji posao, neke stvari mimo njihovog odnosa su se poremetile i počele da utiču na sve.
Edita Aradinović se prisetila kako je napuštanjem "Ministarki" ušla u težak period kada nije imala posla.
- Ja nisam dobila otkaz, ja sam samoinicijativno otišla. Nisam imala plan, otišla sam i narednih godina dana nisam imala od čega da živim. Odlazak je bio turbulentan, kao i sama moja ličnost. Sve je bilo toksično - zaključila je u emisiji “Kontra šou”.
Stvari su počele da se menjaju na bolje susretom sa velikom zvezdom Acom Pejovićem.
- On me je spasio, jer sam ga srela na jednoj žurci i pitao me "Kako ide mala, jel se ti snalaziš?". Ja sam mu rekla "Ma dobro, ide super", a ništa nisam imala u planu da snimam. On je rekao "Hajde, hoćemo neki duet?".
- Pitao me da li imam pesmu, rekla sam da imam, a nisam je imala. Hvala mu na svemu. Mnogo ga volim - otkrila je Edita koja je tada sa Acom snimila duet “Blud i nemoral”.
Suzana Jovanović razočarana u Bosanca: Nisam to očekivala od njega...
01/08/2025
10h
Suzana Jovanović nije očekivala da će Bosanac tako brzo napustiti Zvezde Granda
Kaća je danas krstila sina, a evo gde je i šta radi njena velika ljubav Bane Janković
01/08/2025
11h
Bane Janković danas izgleda i živi ovako
Deca Nevene Božović u trenu postala zvezde Instagrama: Pogledajte samo tu ljubav između seke i bate
01/08/2025
13h
Deca Nevene Božović osvojila Instagram i raznežila mnoge
Bol koja ne prolazi: Ćerka Siniše Mihajlovića podelila uspomenu sa ocem FOTO
01/08/2025
14h
Viktorija Mihajlović objavila dirljivu fotografiju
Komentari (0)