
Dejan Stanković progovorio o braku sa Anom: On je uticao da se oženim tako mlad
15/09/2025
1h
Ana i Dejan Stanković uplovili su rano u bračne vode, a nakon više od dve decenije odlučili su da se raziđu
Autor: Sara Gajic | 22/05/2021
Pobedom Marije Šerifović sa čuvenom „Molitvom“ Srbija je postala centar muzičke Evrope.
Udarna vest u to vreme je bila da bi voditelji ove manifestacije mogli biti, tada mlade nade tenisa: Novak Đoković i Ana Ivanović.
Predlog tadašnjeg direktora Javnog servisa Aleksandra Tijanića jeste da je teniserka Ana Ivanović prava osoba za tu ulogu.
Ona je izjavila 2008. godine da da bi joj bila velika čast da vodi čuveno takmičenje.
- Znam da je termin "Evrosonga" jako blizu "Rolan Garosu", pa će sve ići malo teže, ali videćemo - navodi se u izjavi objavljenoj na zvaničnom sajtu bivše teniserke.
Duška Vučinić koja je niz godina bila PR za predstavnike Srbije na pomenutom takmičenju, je rekla tada da bi idealan partner Ani bio njen prijatelj Novak Đoković.
- Ideja je odlična jer su Ana i Novak srpski brend broj jedan u svetu. Nole pri tom važi za velikog šoumena, koji se na sceni ne bi libio da zaigra i zapeva - rekla je ona tada istakavši da bi njihovo pojavljivanje bio odličan marketinški potez.
Šta bi bilo da su oni svojom harizmom i šarmom zabavljali publiku "Evrovizije" umesto bračkog para Joksimović nikada nećemo saznati, ostaje nam samo žal za odličnom idejom koja nije realizovana. Možda nekom drugom prilikom koja se ukaže možemo uvideti da je dobar spoj zanimljivi svet sporta i muzičkog džet seta.
Dejan Stanković progovorio o braku sa Anom: On je uticao da se oženim tako mlad
15/09/2025
1h
Ana i Dejan Stanković uplovili su rano u bračne vode, a nakon više od dve decenije odlučili su da se raziđu
Zašto se Snežana Đurišić i Vanja nikada niisu venčali? Pevačica stavila tačku na spekulacije
15/09/2025
2h
Snežana Đurišić i Vanja Milošević iz jednog razloga nisu venčani
Atmosfera je bila sjajna, a on nikad elegantniji: Luka Raco podelio snimak sa venčanja
15/09/2025
4h
Objava Luke Raca naširoko se komentariše
Tužan i veoma emotivan dan: Novak Đoković o kraju karijere
15/09/2025
5h
Novak Đoković o kraju karijere
Komentari (0)