
17/08/2025
9h
Ćerke Sergeja i Kristine Ćetković o biološkimm roditeljima imaće priliku da se informišu kada za to dođe vreme
Autor: Jovana Belić | 19/09/2022
Nakon duge pauze izazvane pandemijom koronavirusa, proteklog vikenda otvoren je ovogodišnji Oktobarfest u bavarskoj prestonici te okupio brojne posetioce koji osim u piću i hrani uživaju i u veoma dobroj i pozitivnoj atmosferi. Najveći festival piva na svetu privukao je i našu pevačku divu, a izgled Dragane Mirković na ovom spektakularnom događaju nikoga nije ostavio ravnodušnim.
U više navrata imali smo prilike da vidimo kako Dragana izgleda u srpskoj narodnoj nošnji, a da joj stajling u duhu nemačke tradicije takođe odlično stoji, uverili nas je najnovijom fotografijom sa pomenutog festivala.
Instagram printscreen
Naime, pevačica je pozirala sa velikom kriglom piva i širokim osmehom koji svedoči da se u veseloj festivalskoj atmosferi i te kako dobro provodi.
Pevačica inače redovno posećuje Oktobarfest u društvu supruga Tonija i prijatelja, a ove godine sa njom je i ćerka Manuela koja je takođe objavila fotografiju iz Minhena nastalu pored mnoštvo liciderskih srca, jednog od simbola ovog čuvenog festivala, koji svake godine okupi više od šest miliona ljudi.
17/08/2025
9h
Ćerke Sergeja i Kristine Ćetković o biološkimm roditeljima imaće priliku da se informišu kada za to dođe vreme
Porodica Lene Kovačević posle dužeg vremena u javnosti: Sinovi Vuk i Teodor su očeve kopije FOTO
17/08/2025
12h
Porodica Lene Kovačević posle dužeg vremena u javnosti
Jelena Vučković nakon razvoda procvetala: Ćerka Goce Božinovske potvrdila lepe vesti FOTO
17/08/2025
14h
Ćerka Goce Božinovske potvrdila lepe vesti
Komentari (0)