
Sin Emine Jahović danas proslavlja rođendan: Mama i brat Jamanu priredili prelepo iznenađenje FOTO
08/08/2025
1 min
Sin Emine Jahović danas proslavlja rođendan
Autor: Marija Milenković | 29/01/2024
Olja i Dragan Kojić Keba posetili su ćerku Natašu koja godinama živi u Americi. Poznato je da su oni kao porodica veoma vezani, pa je sa njima krenuo sin Igor koji je sa sestrom jako blizak
Proveli su prelepo zajedničko vreme, uživali u svakom trenutku, a onda se pred sam povratak u Beograd dogodio peh.
Naime, Nataša je otkrila da njeni roditelji nisu stigli na let, što im je donekle pokvarilo raspoloženje. Ipak, brzo su se organizovali za povratak, pa im se vratio osmeh na lice jer će još malo uživati sa svojom mezimicom.
Instagram/natasa keymusic
Ćerka Dragana Kojića Kebe otpočela je muzičku karijeru u Srbiji, imala dva veoma uspešna singla, a zatim spakovala kofere i otišla u Kaliforniju, gde je pohađala Univerzitet Berkli, a paralelno gradila muzičku karijeru.
Po isteku studija, Nataša je ostala u Americi, gde živi i radi, čekajući da dobije papire, zbog čega već godinama ne dolazi u Srbiju.
Sin Emine Jahović danas proslavlja rođendan: Mama i brat Jamanu priredili prelepo iznenađenje FOTO
08/08/2025
1 min
Sin Emine Jahović danas proslavlja rođendan
Brankica Sebastijanović ima razlog da bude najsrećnija žena na svetu: Ovo je neprocenjivo
08/08/2025
1h
Brankica Sebastijanović ima razloga da bude najsrećnija žena na svetu
Kao iz bajke: Trikove koje je koristila Ilda Šaulić u uređenju dvorišta možete da primenite odmah
08/08/2025
2h
Trikovi Ilde Šaulić za bajkovito uređenje dvorišta idealni su za svakoga.
Milan Stanković iznenadio objavom: Pozovi me nekad samo da te čujem...
08/08/2025
3h
Objava Milana Stankovića izazvala lavinu emocija
Komentari (0)