
Ćerke Saše Đorđevića nisu više male: Tara i Tesa su prave lepotice i preslikane otac
17/09/2025
9h
Ćerke Saše Đorđevića njegov su najveći trofej
Autor: Andrea Netović | 28/07/2022
Po priči medija pre više od pola godine Ivan Mihailović i Maja Kalafatić prekinuli su vezu, a za sve je navodno kriv glumčev odlazak u Ameriku povodom usavršavanja. U tom periodu dramski umetnik nije objavljivao fotografije sa svojom izabranicom, čime je posredno potvrdio ono što se mesecima spekulisalo a to je da je dugogodišnju romansu okončao.
Budući da se poslednjih nekoliko dana situacija na tom polju promenila, zapravo, Ivan je ponovo počeo da sa pratiocima deli slike na kojima je Kalafatićeva došlo se do zaključka da je palo pomirenje. Veruje se da su glumac i njegova izabranica nakon perioda razdvojenosti ipak shvatili da ne mogu jedno bez drugog te da je jedino rešenje da sve zaborave i krenu ispočetka.
Koliko su opet zaljubljeni svedoče slike nastale na njihovom prvom letovanju posle pomirenja. Glumac i emotivna partnerka nekoliko dana već su u Hrvatskoj, obilaze plaže, maslinjake a posetili su i Brione gde su i nastale njihove nove romantične fotografije.
Ćerke Saše Đorđevića nisu više male: Tara i Tesa su prave lepotice i preslikane otac
17/09/2025
9h
Ćerke Saše Đorđevića njegov su najveći trofej
Horoskop za 18. septembar: Ovnovi skupite hrabrosti i krenite dalje, Blizanci nervoza vas sputava
17/09/2025
10h
Horoskop za 18. septembar 2025. godine
Rastanak joj je teško pao: Hana Ikodinović u suzama
17/09/2025
11h
Hana Ikodinović u suzama
Vera mu sačuvala brak: Aco Pejović otkrio šta je spreman da uradi za supurugu Bilju
17/09/2025
13h
Aco i Biljana Pejović u braku su već dugi niz godina
Rada Manojlović potvrdila: Udajem se!
17/09/2025
14h
Rada Manojlović progovorila o udaji
Komentari (0)