
16/06/2025
10 min
Obrazovanje Zorice Brunclik pevačicu svrstava u red najobrazovanijih pevačica u našoj zemlji
Autor: Andrea Netović | 04/04/2024
Vesna Zmijanac o Karleuši nije imala prilike donedavno da govori
Ata Images/Antonio Ahel
Da li zbog lepog ponašanja, da li zbog nedostatka prilike i povoda, ali činjenica je da Vesna Zmijanac o Karleuši tokom proteklih godina nije mnogo govorila.
Gotovo da ne postoji intervju u kom se jedna od najvećih zvezda na Balkanu dotakla pop dive, te stoga niko nije mogao ni da pretpostavi šta će reći kada se i to bude našlo na tački dnevnog reda.
Pojedini su verovali da Zmijanac ne podržava Jelenine stavove, da je možda posmatra kao mlađu konkurenciju, da je jedna od onih kojima se ne dopada način na koji se ćerka Divne Karleuše predstavlja u javnosti, međutim, prevarili su se.
Antonio Ahel/ATA Images
Svi koji su pretpostavljali da među koleginicama postoij neki animozitet ili pak sukob pogrešili su, a dokaz je tu pred nama.
Naime, u jednom od poslednjih intervjua Vesna je upitana, između ostalog, i za Karleušu gde je jasno stavila do znanja da je izuzetno ceni.
- Ja nju mnogo volim, ona je meni mnogo hrabra i jedinstvena - kazala je estradna umetnica, a delić Vesninog razgovora sa novinarima podelila je i pop zvezda na svom Instagramu uz poruku zahvalnosti.
- Hvala ti, Vesna...
M.P.ata images
Mogo mi znače tvoje reči. Ponosna sam što to govoriš ti, velika Vesna Zmijanac, zvezda, legenda, pevačina i ljudina. Šta da kažem na ovo, da, ja sam se pored skoro svih muškaraca u mom životu nažalost naučila da budem ono što oni nikada nisu bili.
- Vaspitala me je jaka žena koja mi je više puta u životu rekla GLAVU GORE nego JEDI. Uostalom i majka me je zvala SINE.
- Nikad sebe nisam doživljavala kao hrabru. To sam jednostavno ja. Muškarci da se ugledaju na mene?
- Teško. O muškarcima imam loše mišljenje i treba ih koristiti samo za oplodnju i pomeranje teških predmeta.
Instagram/karleusastar
- Počinje era jakih žena kojima muškarci nisu potrebni za opstanak, za samopouzdanje i sreću. Na ispitu hrabrosti bar u mom slučaju su pali apsolutno svi - zaključila je Karleuša.
Sigurno je da postoji razlog zašto se baš sada Vesna Zmijanac o Karleuši oglasila. Očigledno je osetila da joj podrška treba, kao i njenoj koleginici Dragani Mirković, kojoj je sada tokom razvoda poželela mir u duši.
16/06/2025
10 min
Obrazovanje Zorice Brunclik pevačicu svrstava u red najobrazovanijih pevačica u našoj zemlji
Roštilj, bazen i dvospratna kuća kao iz bajke: Zavirite na ušuškano imanje Ivane Peters FOTO
16/06/2025
1h
Kuća Ivane Peters van Beograda prava je oaza u prirodi
Roditelji su mu poznati, a sestra prava lepotica: Dečak sa fotografije izmamio suze celoj Srbiji
16/06/2025
4h
Dečak sa fotografije danas je uspešan glumac
Horoskop za 17. jun: Jedan znak krije emocije i od sebe samog, Jarčevi, nije dan za nove početke
16/06/2025
2h
Horoskop za 17. jun 2025. godine
Moje dete je maturiralo: Nataša Bekvalac ponosna majka, a evo koju školu je završila Hana Ikodinović
16/06/2025
11h
Znate li koju školu je završila Hana Ikodinović?
Komentari (0)