
Veliko priznanje Nikoline Kapor posle 12 godina braka: Saša i ja smo se rastali...
14/09/2025
5h
Veliko priznanje Nikoline Kapor stiglo posle 12 godina braka
Autor: Andrea Netović | 09/07/2024
Antonio Anhel/Ata Images
Boba i Brena požar koji im je uništio sve nikada neće zaboraviti.
Iako pevačica o ovom pehu nikada nije za javnost govorila, ne sme se zanemariti činjenica da se on dogodio i da je nju i njenog supruga, kao i njihovog poslovog partnera, tada muzičara Sašu Popovića, potpuno finansijski onesposobio.
Elem, Sale, Brena i Boba požar su doživeli par meseci po osnivanju kompanije „Grand”.
Sve se zapalilo i izgorelo, te su ostali bez prihoda i gotovo na ulici. Na svu sreću, bivši teniser nije odustao od svojih ideala te je pronašao novac i krenuo ispočetka.
Instagram
O nesreći koja ih je zadesila govorio je u emisiji „Ko sam tebi, šta sam sebi” na K1 televiziji, čime je uspeo da širu javnost šokira.
Niko nije znao šta se događalo iza Bobinih i Breninih zatvorenih vrata, kakva muka ih je snašla.
Njegova priča možda je najbolji primer da odustajanje nije uvek najbolje rešenje.
- Osnovao sam „Grand” produkciju za dve nedelje, ali sam tada već imao bazu sa novcem koji sam zaradio - krenuo je sa izlaganjem Boba, pa dodao:
Privatna Arhiva
- Nakon par meseci izgoreo nam je studio, sve sto smo uložili preko noći je nestalo. I onda je došao kod mene Saša Popović i pitao me šta sad da radimo, a ja sam mu rekao napravićemo još bolji i veći, što se i dogodilo.
- Ali moraš da veruješ i da imaš intuiciju, ako radiš, probaj da radiš najbolje što znaš ili ga nemoj raditi. Moram da odam priznanje Saši, on je napravio medijski sjajnu stvar - objasnio je Živojinović, koji ne krije da se ništa od pomenutog, kada je reč o uspehu i počinjanju od nule, ne bi dogodilo da nije imao podršku u Breni.
- Žena je glava kuće i to Brena zna. Uživamo, volimo se, poštujemo se. Otkako se desilo ovo sa koronom, mi bukvalno provodimo 24 časa zajedno.
Youtube/Lepa Brena
- Naš odnos je postao još jači. U braku mora da postoji poštovanje i kompromis - zaključio je bivši teniser.
On ne daje često intervjue, ali kada to učini, zemlja se trese.
Veliko priznanje Nikoline Kapor posle 12 godina braka: Saša i ja smo se rastali...
14/09/2025
5h
Veliko priznanje Nikoline Kapor stiglo posle 12 godina braka
Iz doma Katarine Grujić stigle lepe vesti: Marko Gobeljić dirnut do suza FOTO
14/09/2025
8h
Katarina Grujić i Marko Gobeljić slave
Deo je mnogih domaćih filmova i serija koje volite: OVO je sin Aleksandra Berčeka
14/09/2025
10h
Sin Aleksandra Berčeka takođe je u filmskoj industriji i veoma je uspešan
Dragana Mićalović ima sjajan predlog za ručak od samo 500 dinara: Isprobajte ga još danas
14/09/2025
17h
Recept Dragane Mićalović za ručak koji osvaja na prvi zalogaj
Komentari (0)