
Prvo oglašavanje Hane Ikodinović nakon očevog razvoda
16/09/2025
15 min
Ćerka Dače Ikodinovića javila se iz Madrida
Autor: Milena Jeremić | 30/04/2023
Biljana Jevtić svoju srodnu dušu srela je u ranoj mladosti, a posle dužeg zabavljanja 1989. godine udala se za kolegu Aleksandra Ilića. Tokom godina zajedničkog života, nikada se, kažu, nisu posvađali. S obzirom na to da ostavljaju utisak skladnog para, treba im verovati na reč.
Luka Šarac
Biljana i Aca su se dugo borili da postanu roditelji, a najlepše vesti stigle su onda kada su se najmanje nadali. Budući da svoju privatnost ne dele na tacni fotografije iz ovog perioda veoma su retke, ipak, jedna takva nedavno je ugledala svetlost dana.
Naime, fotografija na kojoj trudna Biljana Jevtić pozira za naslovnu stranu jednog časopisa osvanula je na Instagramu i oduševila njene fanove. Među komentarima najviše je bilo onih koji kažu da je pevačica bila preslatka trudnica.
Sin Bilje Jevtić i Ace Ilića, Ivan, na svet je došao u decembru 1999. godine, a bračni partneri su ga odgajali sa puno ljubavi.
– Kad bi me pitali da li sam strog, govorio sam da nema vremena za spartansko vaspitanje, već samo za ljubav. Nećete pogrešiti ako dete bezuslovno volite, tako ćete samo napraviti čoveka koji će sutra tu istu ljubav prenositi dalje – izjavio je Aca jednom prilikom.
Luka Šarac
Prvo oglašavanje Hane Ikodinović nakon očevog razvoda
16/09/2025
15 min
Ćerka Dače Ikodinovića javila se iz Madrida
Slađa Alegro priznala: Kod Cece više ne idem, za to imam dva dobra razloga
16/09/2025
1h
Sukob Cece i Slađe Alegro tema o kojoj se šuška u domaćoj javnosti
Volele godinama istog muškarca: Evo šta je Nataša Bekvalac rekla o Maji Ognjenović
16/09/2025
3h
Nataša Bekvalac o Maji Ognjenović govoriola samo jednom
Radikalan potez Maje Ognjenović: Koju tajnu krije poslednja fotografija sa Danilom
16/09/2025
4h
Maja Ognjenović i Danilo Dača Ikodinović razveli se nakon devet godina braka
Ekskluzivno za Story Nevena Božović: Upoznajte mog sina Viktora
16/09/2025
6h
Pevačica koja se porodila pre četiri meseca i ćerki Anki podarila brata kaže da spada u roditelje koji bi voleli da uspore vreme provedeno s bebom, da je ona oba puta vrlo svesno prošla kroz prve mesece s novorođenčem i da se teški momenti brzo zaborave
Komentari (0)