
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine: Lavove muči umor, Ovnovu velikim problemima
16/06/2025
42 min
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine
Autor: Sara Gajic | 21/04/2021
Rođendan kraljice Elizabete samo 12 dana nakon smrti njenog supruga princa Filipa ove godine biće skromno obeležen u krugu najuže porodice.
Kraljica Elizabeta, koja danas obeležava 95. rođendan, odlučila je da ga proslavi u zamku Vindzor u društvu porodice i sa svojim psima koji joj u periodu žalosti zbog smrti njenog supruga, najviše prave društvo.
Davne 1926. godine rodila se najdugovečnija kraljica na svetu, a brojne čestitke na ovaj poseban dan pristižu sa svih strana.
Ona se na zvaničnom "Instagram" i "Tviter" nalogu u obliku pisma zahvalila svima na čestitkama i podršci iako su kao porodica u žalosti.
Kraljica će organizovati svečani ručak u zamku Vindzor, pišu britanski mediji. Nije potpuno jasno ko bi mogao da joj se pridruži na njenom rođendanskom ručku, jer je sledila stroge protokole kovid-19 da bi sprečila bilo kakvo moguće izlaganje.
Iako se danima pisalo da bi princ Hari, koji se izolovao u vikendici Frogmor, navodno mogao da odloži put u Kaliforniju zbog kraljičinog rođendana, to se ipak nije dogodilo. Nakon sahrane princa Filipa i kratkog razgovora sa bratom Vilijamom, Hari je ipak rešio da se vrati svojoj novoj kući.
On se dan pred bakin rođendan vratio u Ameriku kako bi se pridružio svojoj trudnoj ženi Megan.
Obožavaoci širom sveta su se ponadali da će princ Hari ostati duže u Britaniji i da će prisustvovati rođendanu kako bi izgladio narušene odnose.
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine: Lavove muči umor, Ovnovu velikim problemima
16/06/2025
42 min
Nedeljni horoskop do 22. juna 2025. godine
Kako da uvek izgledate skupo: Ključna je kombinacija dve boje
16/06/2025
1h
Samo kombinacija dve boje može da učini da izgledate skupo.
Moje dete je maturiralo: Nataša Bekvalac ponosna majka, a evo koju školu je završila Hana Ikodinović
16/06/2025
3h
Znate li koju školu je završila Hana Ikodinović?
Neočekivana odluka Đokovića: Novak i Jelena sa sele u jedan evropski grad
16/06/2025
3h
Preseljenje Novaka Đokovića desiće se uskoro.
Ćerka Nataše Bekvalac maturirala: Pogledajte kakvu haljinu je Hana odabrala FOTO
16/06/2025
5h
Ćerka Nataše Bekvalac na maturi je izgledala prelepo
Komentari (0)