Šta je Ana Ivanović navela kao razlog razvoda od Bastijana? Nemački mediji bruje o detaljima!
02/12/2025
2h
Šta je Ana Ivanović navela kao razlog razvoda od Bastijana?
Autor: Jovana Belić | 02/03/2023
Mirko Tabašević
Pop pevačica Ivana Peters iako se nikada nije preterano eksponirala u javnosti, na društvenoj mreži "Instagram" ona je veoma aktivna gde se neretko mogu pronaći pojedinosti iz njene svakodnevnice, a posebno su na njenom profilu interesantne fotografije iz prošlosti koje mahom nailaze na lepe reakcije i komentare. Prelistavajući stare porodične albume, Ivana je sada pronašla jednu lepu uspomenu, međutim objava Ivane Peters ovog puta je bila tužnim povodom, a ona ju je sa velikom setom i tugom podelila sa brojnim pratiocima.
Naime, pevačica je objavila fotografiju sa voljenim dedom Konstantinom koji nije više na ovom svetu, a koji bi proslavio rođendan, te je to bio povod da se Ivana priseti najlepših dana odrastanja koje je provela sa njim.
- Deda i ja. Danas bi slavili rođendan i popili iako ne pijemo i deda ne bi prestajao da se smeje - iskazala je pevačica emocije uz sliku iz detinjstva dok je deka drži u naručju, a objava Ivane Peters naišla je na brojne reči utehe.
Inače, Ivana je svojevremeno u medjima govorila da joj je porodica bila velika podrška u najtežim životnim trenucima, te ne čudi činjenica što je toliko vezana za istu te da joj i jedan od najstarijih članova mnogo nedostaje.
Mirko Tabašević
- Porodica mi je uvek pomagala da prebrodim teške situacije. Ne volim puno da pričam o svojim zdravstvenim problemima, prolazilo mi je nekoliko puta kroz glavu: „E, kada biste vi znali moj život“, ali nikada nisam razmišljala ozbiljno o tome da objavim autobiografiju. Imam neki tajni život, možda nekada otkrijem šta mi se sve dešavalo i na privatnom planu, ali i zdravstvenom. Mislim da treba da prođe još vremena, da rane zacele i da budem spremna da pričam o nekim temama - rekla je pevačica jednom prilikom.
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Ad slide
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Ad slide
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Ad slide
Šta je Ana Ivanović navela kao razlog razvoda od Bastijana? Nemački mediji bruje o detaljima!
02/12/2025
2h
Šta je Ana Ivanović navela kao razlog razvoda od Bastijana?
Potvrđeno! Basti, zbogom: Ana Ivanović podnela zahtev za razvod
02/12/2025
3h
Ana Ivanović predala zahtev za razvod od Švajnija
Nikola Kojo u vezi bio deset godina, a onda se preko noći oženio manekenkom sa kojom ima 3 ćerke
02/12/2025
3h
Bivša veza Nikole Koja trajala je deceniju
Živote i radosti moja: Sin Marije Šerifović je veliki dečak, Mario napunio 2 godine FOTO
02/12/2025
5h
Sin Marije Šerifović napunio dve godine
Komentari (0)