
Imao milion žena, izlazio, a skrasio se pored nje: Praktična žena pokazala muža FOTO
03/07/2025
9h
Suprug Nataše Pavlović je baš šmeker
Autor: Jovana Belić | 14/07/2023
Ćerka Jelene Bačić Alimpić mamu je učinila najsrećnijom na svetu
Pored zavidne višedecenijske karijere kojom se može pohvaliti Jelena Bačić Alimpić nikada nije krila da su njen najveći uspeh dvoje dece koje je izvela na pravi put, a posebno je ona osetljiva kada je u pitanju naslednica Dunja koja već nekoliko godina živi van granica naše zemlje.
Ćerka Jelene Bačić Alimpić, naime, 2019. godine odselila se u Holandiju, grad Ajndhoven, gde je upisala komunikacije na tamošnjem državnom univerzitetu, a njen odlazak spisateljici je veoma teško pao:
Boško Karanović
- Dunjin odlazak potpuno me je razorio iako sam je podsticala i podržavala u svim željama i htenjima. Važno je da su ona i sin Marko srećni, a ja se već nekako snalazim. Sve se promeni. Odjednom ostanete sami, bez gnezda, ali to je život i to je normalno - rekla je ona jednom prilikom i dodala:
- Pitate me da li deci treba dati krila? Ja sam mojima, osim ogromne ljubavi, dala najšira i najlepša krila na svetu - rekla je Jelena koja ovih dana ne skida osmeh sa lica.
Instagram
Za njenu radost i neizmerni ponos zaslužna je upravo ćerka Jelene Bačić Alimpić koja je svoje snove i ciljeve u tuđini ostvrarila.
Instagram
Dunja je naime fakultet završila u roku, a fotke sa svečane ceremonije dodele diploma kojoj su njeni roditelji prisustvovali Jelena je podelila na "Instagramu" i prikupila brojne pohvalne reči:
Instagram
- Čestitam ti, ljubavi mog života. Hvala ti što si moje srce i dušu ispunila ponosom i radošću. Hvala Bogu -glasile su reči spisateljice koja zaista ima predivan povod za slavlje.
Instagram
Imao milion žena, izlazio, a skrasio se pored nje: Praktična žena pokazala muža FOTO
03/07/2025
9h
Suprug Nataše Pavlović je baš šmeker
Spakovala kofere i otišla: Nevena Joksimović napustila porodični dom pa se oglasila i to odavde
03/07/2025
10h
Supruga Saše Joksimovića napustila porodični dom
Prerano: Unuk Šabana Šaulića slomljen, gubitak je prevelik
03/07/2025
11h
Unuk Šabana Šaulića slomljen
Dijana i Srđan Đoković sele se u luksuznu nekretninu, lepšu od svih Novakovih: Ovo im je nova adresa
03/07/2025
13h
Kuća Novaka Đokovića na Fruškoj Gori prava je ušuškana oaza
Komentari (0)