Cicojka
12:44 21.08.2023
Lepa zena i bez sminke,bravo Tamara.
Autor: Andrea Netović | 21/08/2023
Tamara Vučić bez šminke u javnosti-svi u šoku
Boško Karanović
Prva dama Srbije Tamara Vučić bez šminke ne izlazi iz svoga doma.
Uvek sređena, s merom i u skladu sa prilikom supruga predsednika Aleksandra Vučića trudi se da bude uzor damama svih uzrasta i čini se da joj je do sada to polazilo za rukom.
Gde god da se pojavi, bilo da je reč o reviji, izložbi, pozorišnoj predstavi ili pak dnevnom branču sa saradnicima Tamara izaziva divljenje.
Instagram
Njeni modni odabiri u fokusu su medija i javnosti, kao i raskošna lepota koja je uvek naglašena dnevnim ili večernjim make up - om.
Nije se do sada Tamara Vučić bez šminke u javnosti pojavljivala, nije to smatrala potrebnim niti neophodnim, ali budući da je uveliko postala miljenica domaće javnosti, posebno ženske populacije koja svaki njen korak prati u stopu, odlučila je da i taj deo intime sa njima podeli i to putem društvenih mreža.
Već neko vreme prva dama Srbije ima otvoren nalog na Instagramu, koji koristi za promociju kulture, naše zemlje na međunarodnim skupovima, humanitarnih akcija, ali i sebe same.
Instagram
Često tako korisnici Instagrama mogu videti gde Tamara letuje, šta kuva, koje haljine nosi, a eto nedavno i kako izgleda bez trunke pudera, maskare, senki i ruža.
Tamara Vučić bez šminke zaista je prizor koji morate videti.
Svi govore o njenom smelom postupku, ali i tome da je bez make upa ona još lepša te da je i ranije trebalo na ovaj korak da se odluči.
Instagram
Instagram
12:44 21.08.2023
Lepa zena i bez sminke,bravo Tamara.
Lepa i prirodna devojka!!!
Bas lepa !!!
Ma, prelepa je!!!
Horoskop za 18. maj 2025. godine: Rakove spašava intuicija, jednom znaku se vraća stara ljubav
17/05/2025
11h
Horoskop za 18. maj 2025. godine za sve znakove
Dragana Mićalović se oglasila potpuno nema od bola: Zbogom osmehu najlepši...
17/05/2025
13h
Objava Dragane Mićalović slama srca
Ana Ivanović iznenadila priznanjem: Moje omiljeno....
17/05/2025
14h
Objava Ane Ivanović iznenadila
Komentari (4)