
Ovo nikako ne radite na prvi dan Uskrsa, teraće vas maler cele godine
20/04/2025
1h
Običaja za Uskrs je mnogo
Autor: Andrea Netović | 18/07/2022
Dom Miloša Bikovića odnedavno je seoska vikend kuća u blizini Beograda
U danima kada je poželeo malo mira u prirodi Milošu Bikoviću ukazala se prilika da pazari imanje nadomak Beograda, što je budući da je bilo povoljno i predivno on i uradio. Trošna kuća od blata, koja je na kraju srušena zarad nove stabilnije i jače, u tom momentu postala je dom Miloša Bikovića, a nešto kasnije namesto nje to je postala tek novosazidana prizmena od cikle satkana mala vikendica u koju glumac navraća kada god se umori od posla, ljudi i poznatih javnih mesta.
youtube printscreen
Za novi dom Miloša Bikovića malo njih zna, tek poneki član familije, kalsići, par prijatelja a on odbija da gosti bilo koga. Budući da je u blizini imanja smešten manastir u kom njegov brat monah služi, glumac mu često odlazi u posetu, međutim, ovaj mu retko kada uzvraća. Ređe se kako tvrdi viđaju u Beogradu, nego u njegovom novom kutku, a za to ne postoji određeni razlog osim nedostatka vremena.
youtube printscreen
Imetak koji je pre par godina sebi priuštio Miloš je morao da adaptira ne bi li bio za upotrebu. Za početak je baru koja se nalazila na sred voćnjaka zakopao crepom, zemljom, hlorom a sve u cilju da otera poskoke koji su se tu šetali, zatim je lepo pokosio, voćnjak sa jabukama i višnjama kalemio, a zemljanu kuću na kraju srušio. Tvrdi da je imao nameru da je sačuva, ali pošto se uveliko nakrivila nije joj bilo pomoći.
youtube printscreen
Od svega što je bilo na imanju sačuvao je ambar i ružu koju je bagerom preneo sa jednog mesta na drugo, sve ostalo je sazidao i ne krije da je lično učestvovao u gradnji. Namera mu je bila i da sačuva stari nameštaj, da ga restauira pa da zaista napravi novu kuću sa starinskim šmekom.
youtube printscreen
youtube printscreen
Ovo nikako ne radite na prvi dan Uskrsa, teraće vas maler cele godine
20/04/2025
1h
Običaja za Uskrs je mnogo
Nemojte da je čuvate, ni da je bacate: Šta treba da uradite sa čuvarkućom od prošle godine
18/04/2025
1 dana
Evo šta treba da uradite sa čuvarkućom od prošle godine
Idealna uskršnja poslastica: Deca će je obožavati, a pravi se brzo i lako
18/04/2025
2 dana
Bliži se Uskrs, a ovaj recept za uskršnju poslasticu koja se veoma lako pravi, a izuzetno je ukusna.
Veliko slavlje u domu Jovane i Željka, za Joksimoviće Uskrs nikad nije bio srećniji
20/04/2025
38 min
Uskrs u domu Joksimovića nikad nije bio srećniji
Ovo nikako ne radite na prvi dan Uskrsa, teraće vas maler cele godine
20/04/2025
1h
Običaja za Uskrs je mnogo
Osvojio je i promenio joj život: Znate li kolika je razlika u godinama Branke Katić i njenog muža?
19/04/2025
12h
Razlika u godinama Branke Katić i njenog supruga nije zanemarljiva.
Sledeće godine stiže beba: Rada Manojlović o najvećoj sreći
19/04/2025
23h
Beba Rade Manojlović pevačici je najveća želja
Komentari (0)