
15/06/2025
7h
Emina Jahović o Mustafi Sandalu progovorila i otkrila kakav odnos danas imaju
Autor: Jovana Belić | 14/02/2023
Objava Darije Kisić Tepavčević raznežila je i obradovala mnoge
Ministarka za brigu o porodici i demografiju bila je pre nekoliko dana u selu Bošnjace nedaleko od Lebana u poseti porodici Krivokapić koja je dobila subvencije za kupovinu prvog stana po osnovu rođenja deteta u 2022. godini, a objava Darije Kisić Tepavčević koju je ona ovim lepim povodom postavila na svom Instagram nalogu naišla je na lavinu pozitivnih reakcija njenih poštovaoca.
Osm toga što je istakla da je veoma srećna što je porodici Krivokapić država pomogla da kupe stan, budući da je majka dobila priliku da uz pomoć subvencije države postane vlasnica ove nekretnine, ona je naglasila i da je do sada oko 100 majki ostvarilo ovo pravo, te podsetila da je Vlada donela odluku o nastavku podrške porodicama prilikom kupovine prve nepokretnosti i u 2023. godini, kako je saopšteno iz Ministarstva za brigu o porodici i demografiji.
- Uživala sam danas sa porodicom Krivokapić u selu Bošnjace, nedaleko od Lebana, kao i u druženju sa najsjajnijom zvezdom, jednogodišnjim Milijom. Milijina majka je po osnovu rođenja deteta dobila subvenciju za kupovinu prve nekretnine i ja sam veoma ponosna što im je država pomogla da imaju sopstveni dom i ostvare svoje snove. Nadam se da će Milija uživati sa mamom i tatom u svom domu i da će ova porodica uskoro biti bogatija za još dečijih osmeha. To je naš najvažniji zadatak, da nas ima što više, da nam se rađaju dečica, koja su najlepši ukras naše divne Srbije - glasila je objava Darije Kisić Tepavčević, ministarke koja je svoju ulogu u vladi, svi se slažu, i te kako ozbiljno shvatila te ne gubi vreme već sa lakoćom rešava najvažnija pitanja za jednu državu, a fotografija na kojoj ona pozira sa preslatkim mališanom osvojila je srca njenih pratioca.
Instagram
Inače, ministarka je ovom prilikom istakla i da je od 1. januara 2023. godine dodatno povećan i roditeljski dodatak, a sve ove mere su doprinele da broj beba u Srbiji u odnosu na prethodnu godinu, bude veći za 188, odnosno za 0,3 odsto.
Ivan Krivokapić, koji je sa suprugom Jelenom u martu prošle godine postao roditelj sina Milije, ugostio je ministarku u svom novom domu, a sreću i emocije nije mogao da sakrije. On je takođe naveo da im ova subvencija države mnogo znači i da će posle nekoliko godina zajedničkog života sa roditeljima porodica konačno imati dom.
Ata Images
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
Pogledaj galeriju
15/06/2025
7h
Emina Jahović o Mustafi Sandalu progovorila i otkrila kakav odnos danas imaju
Sve za maminu princezu: Kaća Grujić se potrudila da Katja na odmoru dobije kraljevski tretman
15/06/2025
8h
Katja Gobeljić se vratila sa odmora
Đina Džinović je ovako izgledala pre estetskih korekcija FOTO
15/06/2025
10h
Đina Džinović estetske korekcije radila je jako mlada
Šest godina od razvoda sama, a evo ko je Anu Kokić dočekao na aeodoromu
15/06/2025
11h
Ko je Anu Kokić dočekao na aerodoromu
Kad si Čolina ćerka nosiš ovakvu haljinu: Pogledajte kako je Lara izgledala na maturskoj večeri
15/06/2025
17h
Matura Lare Čolić poseban je dan za nju
Komentari (0)