Мm
10:07 02.03.2023
Ју, жена не личи на стару Оливеру. Изоперисала се превише.
Autor: Jovana Belić | 28/02/2023
 
                            Glavna i odgovorna urednica zabavnog programa RTS-a,Olivera Kovačević u javnosti je uvek odmerena i ozbiljna i svoju intimu veoma retko deli sa javnošću, te se o detaljima iz njenog života van kamera veoma malo zna, a to kako i gde živi mnogima jedna od omiljenih voditeljki, tema je o kojoj bi svi želeli nešto više da saznaju. I dom Olivere Kovačević donedavno je bio prava misterija, međutim novinarka je putem "Instagrama" rešila da otškrine vrata stana u elitnom delu Beogarda i široki auditorijum pusti da zaviri u njenu kreativnu oazu.
Čelična lejdi, kako je mnogi nazivaju zbog utiska koji odaje, svoju nežnu stranu pokazala je na društvenim mrežama tokom praznika koji su u mnoge domove uneli radost i toplinu i svima stavila do znanja da i te kako uživa u novogodišnjoj čaroliji i svemu što prati poslednji dan godine.
 
                                                                                                                                                                    Instagram
                                                                                                                                                    
                                                                                                                                    
                                                                                                                                                                                                        
                                                                                                                                                                                                        
Tada je i dom Olivere Kovačević zablistao u punom sjaju uz nezaobilaznu i sa stilom ukrašenu jelku u zlatno-srebrnih detaljima, kuglama, mašnama i pahuljama.
Osim praznične euforije, na svom "Instagramu" ona je pokazala i delić luksuznog doma, koji u najmanju ruku, oduzima dah. Celokupnim enterijerom dominiraju različite nijanse braon kao i bele boje koje se savršeno uklapaju uz kvalitetan i po poslednjoj modi biran nameštaj, a kako je poznato da je Olivera ljubitelj umetničkih dela, zidove njene oaze krase slike koje svemu daju posebnu dozu kreativnosti, dok su police ispunjene mnoštvom knjiga, figurica i ostalih interesantnih detalja.
Dom Olivere Kovačević oličenje je stila i dobrog ukusa kao i mesto gde se ona oseća najlagodnije i gde nakon napornog dana pronalazi potreban mir kao i spokoj u zagrljaju svog dugogodišnjeg partnera, političara Borka Stefanovića.
10:07 02.03.2023
Ју, жена не личи на стару Оливеру. Изоперисала се превише.
Lepa žena sa malim fetišom prema političarima ...no big deal !
 
            Odluka je doneta! Vujadin Savić započinje novo životno poglavlje
31/10/2025
2h
Vujadin Savić, bivši fudbaler Crvene zvezde, započinje novu životnu i profesionalnu fazu – karijeru fudbalskog trenera. Nakon pažljivo sprovedenog procesa selekcije, Fudbalski savez Srbije uvrstio ga je na listu kandidata za UEFA kurs, čime je Savić zvanično postao deo nove generacije budućih trenera domaćeg fudbala.
 
             
            Tajna udaja, turbulentan brak i bolni raskidi: Sve ljubavi Ane Nikolić bile su burne
31/10/2025
2h
Sve ljubavi Ane Nikolić
 
             
            Ima 24 godine, posao i živi u Beogradu: Danilo Ikodinović prvi put o starijoj ćerki Andrei
31/10/2025
4h
Starija ćerka Danila Ikodinovića tatin je veliki ponos, baš kao i njena sestra Hana
Komentari (2)